Agencja All Hands Startupem Pozytywnego Wpływu 2021

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja All Hands Startupem Pozytywnego Wpływu 2021

Agencja All Hands, specjalizująca się w komunikacji marketingowej wspierającej cele zrównoważonego rozwoju, znalazła się na liście laureatów tegorocznej edycji Rankingu „Startupów Pozytywnego Wpływu” organizowanego przez Kozminski Business Hub. Agencja została wyróżniona w kategorii „Dostawcy pozytywnej zmiany w biznesie”. To pierwsza agencja marketingowa wyróżniona w historii rankingu.


All Hands zajmuje się opracowaniem, wdrożeniem oraz realizacją strategii dla firm, które chcą przedefiniować swoje cele marketingowe i działać w idei zrównoważonego rozwoju. Misją agencji jest tworzenie przyszłości, w której sukces biznesu stanowi odzwierciedlenie dbałości zarówno o środowisko, zwierzęta jak i o ludzi. Agencja powstała w lipcu 2020 roku.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Ranking „Startupy Pozytywnego Wpływu” jest częścią rankingu „Raport odpowiedzialnych firm”, zestawienia spółek działających w Polsce i ocenianych pod kątem jakości systemu zarządzania odpowiedzialnością społeczną biznesu. Jest kierowany do przedsiębiorstw powstałych w ciągu ostatnich pięciu lat, które realizują innowacyjne modele biznesowe generujące korzyści ekonomiczne i społeczne jednocześnie. W tegorocznej edycji raportu „Startupy Pozytywnego Wpływu” wyróżnionych zostało 21 inicjatyw (firmy, organizacje), zostało zgłoszonych ponad 600 podmiotów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij