Kacper Skrzypiec – Nowak został SEM team leaderem w K2 Precise

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kacper Skrzypiec – Nowak został SEM team leaderem w K2 Precise

Kacper Skrzypiec – Nowak awansował na stanowisko SEM team leadera w K2 Precise (Grupa K2). Będzie odpowiedzialny za rozwój zespołu SEM, koordynację jego pracy oraz rozbudowę oferty agencji w zakresie Google Ads.

Kacper Skrzypiec – Nowak związany jest z branżą od blisko 7 lat, a swoją karierę w digital marketingu rozpoczął w należącej do Agory agencji Optimizer. Przez ostatnie 4 lata, z ramienia K2 Precise, zrealizował szereg projektów dla kluczowych klientów agencji. Współpracował m.in. z takimi markami jak: PZU, Carrefour, Factory, Ultimo, YIT, Danone oraz USP Zdrowie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Do najważniejszych zrealizowanych przez siebie projektów zalicza m.in. rozwijanie e-commerce marki Carrefour oraz realizację kampanii online to offline dla tego klienta, kampanie e-commerce dla suplementów diety Naturell (USP Zdrowie) oraz działania wspierające e-sprzedaż oraz pozyskiwanie nowych klientów z kanału online dla firmy PZU.

Na nowym stanowisku będzie odpowiadał m.in. za koordynację pracy w zespole SEM, jego rozwój oraz poszerzanie oferty agencji w zakresie Google Ads.

Kacper Skrzypiec – Nowak jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Logistyka Mediów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij