Spotkanie z Karoliną Pilarczyk, Romanem Koseckim, dr Aleksandrą Piotrowską i Natalią de Barbaro! Rusza kolejna edycja Kawy z Gwiazdą

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Spotkanie z Karoliną Pilarczyk, Romanem Koseckim, dr Aleksandrą Piotrowską i Natalią de Barbaro! Rusza kolejna edycja Kawy z Gwiazdą

Co powiesz na spotkanie z Mistrzynią Europy Driftingu, znaną psycholog dziecięcą, socjolog lub byłym kapitanem reprezentacji Polski? Wyjście na kawę, z którym dodatkowo wiąże się działanie charytatywne? To możliwe! Wylicytuj indywidualne spotkanie online z Karoliną Pilarczyk, Romanem Koseckim, dr Aleksandrą Piotrowską i Natalią de Barbaro i umów się na Kawę z Gwiazdą w szczytnym celu!


Mimo, iż obecnie mamy do czynienia z coraz większym rozluźnianiem obostrzeń, skutki pandemii zostaną z dorosłymi i dziećmi na długo. Lockdowny i izolacja społeczna negatywnie wpłynęły na sytuacje rodzinne w domach Polaków, pogarszając ją i prowadząc do kryzysów. To właśnie z tymi konsekwencjami pandemii przychodzi zmierzyć się Komitetowi Ochrony Praw Dziecka, organizacji działającej na rzecz dzieci, która codziennie broni praw i interesów najmłodszych. Eksperci Komitetu potwierdzają, że to nie koniec zmagań najmłodszych ze skutkami pandemii – pomoc psychologiczna, pedagogiczna, terapeutyczna, oraz prawnicza jest istotna jak nigdy wcześniej. Siedziba organizacji wciąż działa, udzielając pomocy potrzebującym każdego dnia. Konsultacje prowadzone są też w przestrzeni online.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

To już kolejna w 2021 edycja „Kawy z Gwiazdą” – serii licytacji indywidualnych spotkań online ze sławnymi osobami, z których dochód zostaje w całości przeznaczony na działania Komitetu Ochrony Praw Dziecka, m.in. na przeciwdziałania przemocy wobec dzieci oraz pomoc rodzinom objętym kryzysem. W poprzednich edycjach inicjatywy fani mogli spotkać się m.in. z Katarzyną Bosacką, Maciejem Dowborem, światowej sławy psychologiem społecznym Profesorem Philipem Zimbardo czy Barbarą Kurdej-Szatan.

– Cieszymy się, że Kawa z Gwiazdą nadal budzi tak liczne zainteresowanie, zarówno wśród gwiazd jak i licytujących. Jest to doskonała możliwość, aby porozmawiać sam na sam z wieloma inspirującymi osobistościami. Mimo luzowania obostrzeń sanitarnych, z uwagi na wciąż niejasną sytuację epidemiologiczną, zaproponowaliśmy spotkania w wersji online, jednak nie wykluczamy zorganizowania spotkań na żywo – zapowiada Magdalena Stachowiak-Alexandrowicz, manager ds. PR i promocji z KOPD

Już 22 czerwca rozpoczęła się pierwsza licytacja spotkania z Natalią de Barbaro, psycholog i socjolog, autorką książek i trenerką umiejętności społecznych. Kawa z tak interesującą postacią, połączona z możliwością pomocy innym będzie z pewnością niezapomnianym wydarzeniem dla obu stron. Spotkanie będzie można licytować przez 7 dni, następnie ruszają kolejne aukcje.

Spotkania z Gwiazdami można licytować od 22.06 na platformie Allegro Lokalnie. Zapraszamy do śledzenia aktualności na WWW.kopd.pl, na profilu KOPD w social mediach, a także w social mediach Gwiazd.

Co 7 dni pojawi się nowa licytacja, kolejno:

  1. Spotkanie online z Natalią de Barbaro– licytacja w dniach 22-29 czerwca
    allegrolokalnie.pl/oferta/kawa-z-natalia-de-barbaro-spotkanie-online
  2. Spotkanie online z dr Aleksandrą Piotrowską– licytacja w dniach 29 czerwca-6 lipca
  3. Spotkanie online z Karoliną Pilarczyk – licytacja w dniach 6-13 lipca
  4. Spotkanie online z Romanem Koseckim– licytacja w dniach 13-20 lipca

Środki zebrane podczas licytacji zostaną w całości przekazane na działania statutowe Komitetu Ochrony Praw Dziecka obejmujących m.in. wsparcie dla ofiar przemocy emocjonalnej, fizycznej i seksualnej oraz zaniedbań i niewłaściwej opieki.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij