Konferencja Innovation Day Media Trendy – świat innowacji w Warszawie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Konferencja Innovation Day Media Trendy – świat innowacji w Warszawie

Już 15 maja w Centrum Konferencyjnym Muranów w Warszawie odbędzie się konferencja Innovation Day Media Trendy. Prezentacje przedstawią m.in.. futurysta zajmujący się nowymi technologiami oraz CEO SeriousWonder.com, Gray Scott i projektant Janusz Kaniewski.

W związku z prowadzonym przez ZenithOptimedia Worldwide projektem mającym na celu pokazanie jak będzie wyglądał świat w 2038 roku, o sześciu globalnych trendach na następne 25 lat, opowie Guy Abrahams – globalny dyrektor planowania strategicznego. Celem przedsięwzięcia jest ukazanie kierunku rozwoju globalnych gospodarek, zmian, z którymi spotkają się współczesne społeczeństwa, czy sposobu, w jaki zaawansowane technologie polepszą nasze życie oraz z czym będzie się to wiązało dla branży marketingu i komunikacji marek.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Słuchacze będą mieli również okazję spotkać się ze Stefanem Lindegaardem, który jest ekspertem w dziedzinie „open innovation”; Rachel Botsman, która opowie o zjawisku zwanym “collaborative economy”; Ghislaine Boddington czy Nickiem Chapmanem i Joshua Brandau z agencji Pereira & O’dell, której projekt „The Beauty Inside” dla Intela i Toshiby zdobył niezliczona liczbę nagród w konkursach reklamowych, m.in.: Cannes Lions, a także Emmy Award.

Z pełnym programem Konferencji Innovation Day Media Trendy oraz sylwetkami prelegentów można zapoznać się na strone: mediatrendy.pl/program.

NowyMarketing jest patronem medialnym wydarzenia.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij