Pierwsze dwujęzyczne wydanie magazynu newonce.paper już na rynku

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Pierwsze dwujęzyczne wydanie magazynu newonce.paper już na rynku

W sprzedaży ukazał się właśnie dziewiąty numer półrocznika wydawanego przez grupę newonce.media. Magazyn po raz pierwszy wyszedł w wersji dwujęzycznej – polsko-angielskiej – a tematem przewodnim wydania jest szeroko pojęta „zmiana”.

– Żyjemy w prawdopodobnie jednym z najciekawszych okresów w historii. Jest to czas niezwykle dynamicznych przemian, kiedy to odczucia towarzyszące nam, osobom żyjącym w Europie Środkowo-Wschodniej, są zrozumiałe dla większości ludzi na całym świecie. Na takim właśnie uniwersalnym przekazie bardzo nam zależy – komentuje przyjęty koncept Alicja Szewczyk, redaktor naczelna.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W nowym numerze newonce.paper redakcja w emocjonalnych tekstach przypomina wydarzenia z ostatnich miesięcy w Polsce i Białorusi. Analizuje niebezpieczeństwa wynikające z naszej aktywności w internecie, krytycznym okiem przygląda się mediom społecznościowym, a także dowodzi, że blockchain wciąż nie spełnia pokładanych w nim nadziei. W numerze znalazły się również teksty o zmianie w postrzeganiu duchowości i mistycyzmu oraz wywiady z intrygującymi polskimi artystami. Na uwagę zasługują również tematyczne sesje zdjęciowe przygotowane specjalnie dla newonce.paper przez najlepszych fotografów – autorami dwóch okładek są Bartek Wieczorek i Marccelo Gaska, a trzecią, graficzną, przygotowała Noemi Markwas.

– Z dziewiątym numerem będziemy dostępni w wybranych concept store’ach oraz sklepach z magazynami w największych miastach Europy, a naszą strategię dystrybucji zagranicznej zamierzamy rozwijać z każdym kolejnym numerem – dodaje Alicja Szewczyk.

Magazyn można kupić również w internetowym sklepie na stronie newonce.store. Nakład tytułu to 5000 sztuk.

W skład grupy newonce.media wchodzą również portale newonce.net i newonce.sport oraz internetowe newonce.radio.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij