„Twoje spotkanie z Chopinem” – kampania Muzeum Fryderyka Chopina

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Twoje spotkanie z Chopinem” – kampania Muzeum Fryderyka Chopina

1 lipca rozpoczęła się kampania promocyjna Muzeum Fryderyka Chopina „Twoje spotkanie z Chopinem”. Do Muzeum zaprasza animacja przygotowana w technice 2D z elementami 3D.

Muzeum Fryderyka Chopina w Warszawie jest ponownie otwarte dla zwiedzających po długim czasie pandemicznego zamknięcia! Trwa kampania promocyjna, zachęcająca do odwiedzenia tego niezwykłego miejsca. Do Muzeum najwybitniejszego polskiego kompozytora zaprasza animacja przygotowana przez dom produkcyjny Timecode Film Production. W materiale wykorzystano zdjęcia wnętrz oraz najważniejszych obiektów placówki, tj.:  przedmiotów osobistych czy ostatniego fortepianu, który należał do artysty.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kampania jest prowadzona w internecie, na ekranach miejskich w centrum Warszawy należących do sieci Screen Network, a także na kanałach social media Muzeum Chopina oraz Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina.

Na zwiedzających czekają w Muzeum dodatkowe atrakcje – wystawa czasowa „Widzę muzykę”, dwa pokazy specjalne (Rękopis Chopina oraz pokaz konserwatorski), jak również codzienne oprowadzania czy weekendowe recitale fortepianowe.

Muzeum Fryderyka Chopina sprawuje pieczę nad największą na świecie, niezwykle zróżnicowaną kolekcją chopinianów – pamiątek związanych z życiem i twórczością kompozytora – która liczy ponad 7500 obiektów. Stałą multimedialną ekspozycję zaprojektowało włoskie studio Migliore + Servetto, a projekt architektoniczny wnętrz Zamku Ostrogskich przygotowała warszawska pracownia Grzegory i Partnerzy Architekci.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij