TikTok wprowadza możliwość nagrywania dłuższych nawet trzyminutowych filmów

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
TikTok wprowadza możliwość nagrywania dłuższych nawet  trzyminutowych filmów

TikTok w odpowiedzi na potrzeby swoich twórców wprowadza możliwość nagrywania nawet trzyminutowych filmów. W ciągu najbliższych tygodni opcja tworzenia dłuższych filmów wideo zostanie wprowadzona dla wszystkich użytkowników TikToka, dając globalnej społeczności znacznie większe możliwości.

„W ciągu jednej minuty na TikToku może wydarzyć się wiele - od musicali i szant śpiewanych przez tłumy, po przepisy na makaron z fetą, pokaz jazdy na rolkach i wiele innych. Teraz wprowadzamy możliwość tworzenia dłuższych filmów przez naszą globalną społeczność - torując drogę dla jeszcze bogatszych opowieści i rozrywki na TikToku” – powiedział Drew Kirchhoff, Product Manager, TikTok TikTok skupia się na zapewnianiu swojej globalnej społeczności narzędzi, które pozwolą na nieograniczone wyrażanie swojej kreatywności.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wprowadzanie możliwości nagrania filmów o długości do trzech minut jest odpowiedzią na potrzeby twórców, którzy do tej pory często tworzyli wieloczęściowe video na TikToku. Dzięki dłuższym filmom twórcy będą mieli możliwość tworzenia nowych, rozszerzonych typów treści, z większą dowolnością ich długości. Gdy tylko opcja będzie dostępna, twórcy otrzymają powiadomienie, że dłuższe filmy są teraz częścią ich kreatywnego zestawu narzędzi na TikToku.

„Biorąc pod uwagę wszystkie sposoby, w jakie nasza społeczność do tej pory wyrażała swoją twórczą ekspresję w czasie krótszym niż 60 sekund, nie możemy doczekać się, aby zobaczyć jak ludzie nadal będą się bawić i inspirować, mając do dyspozycji kilka sekund więcej - i świat kreatywnych możliwości” – dodaje Drew Kirchhoff.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij