Marka Gerber zaufała UNIQUE ONE

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Marka Gerber zaufała UNIQUE ONE

Marka Gerber (Nestlé Polska) powierzyła agencji UNIQUE ONE organizację ogólnopolskiej loterii pod hasłem „Kup Gerber i graj o najlepsze wózki”. Agencja została wybrana do realizacji projektu w drodze przetargu.

Okres przyjmowania zgłoszeń do loterii rozpoczął się 16 czerwca i potrwa do 15 sierpnia 2021 r. Loterią objęte są wszystkie produkty Gerber oraz Gerber Organic. Aby wziąć udział w loterii należy dokonać jednorazowego zakupu jednego produktu promocyjnego, a następnie zgłosić swój udziału w loterii na stronie www.loteriagerber.pl. Od razu po wysłaniu zgłoszenia uczestnik otrzymuje informację, czy do przesłanego zgłoszenia przypisana jest nagroda e-bon (30 bonów) do sieci sklepów SMYK o wartości 100 zł. Dodatkowo każde zgłoszenie bierze udział w losowaniu nagrody tygodniowej – wózka spacerowego marki Cybex (2 spacerówki) oraz losowaniu nagrody głównej – samochodu Volvo XC40 z fotelikiem Cybex 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Agencja UNIQUE ONE jest odpowiedzialna jest za opracowanie mechanizmu loterii oraz kreację. Promocję wspiera ogólnopolska kampania reklamowa, za którą odpowiada RED 8 Advertasing oraz RED 8 Digital. Działania reklamowe obecne są w telewizji, social mediach, w aplikacji Blix oraz punktach sprzedaży. Za planowanie i zakup mediów odpowiada IPG (UM Thrive). Więcej informacji na temat loterii znajduje się na stronie www.uniqueone.pl oraz  www.loteriagerber.pl.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij