Ekstraklasa z nowym spotem w kampanii #SzczepimySie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ekstraklasa z nowym spotem w kampanii #SzczepimySie

Ekstraklasa wsparła ogólnopolską akcję promocji szczepień przeciwko COVID-19 nowym spotem. W klipie zachęcającym do wzięcia udziału w szczepieniach wystąpiły znaczące postacie polskiej piłki, m.in. trenerzy kadry narodowej Andrzej Strejlau i Jerzy Engel, trener Rakowa Częstochowa Marek Papszun, były reprezentant Polski i piłkarz Lecha Poznań Andrzej Juskowiak oraz pochodzący z Serbii zawodnik Legii Warszawa Filip Mladenović.


Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Klip został przygotowany przez produkującą transmisje meczowe firmę Ekstraklasa Live Park, przy udziale klubów PKO Bank Polski Ekstraklasy, które dostarczyły nagrania klubowych legend. W produkcji wzięli udział, obok trenerów, również byli i obecni piłkarze. Kampanię wsparli, poza Andrzejem Juskowiakiem i Filipem Mladenoviciem, także Stanisław Oślizło oraz Kazimierz Kmiecik – legendarni zawodnicy Górnika Zabrze i Wisły Kraków. W spocie wystąpiła również wschodząca gwiazda polskiej piłki młodego pokolenia, Kamil Piątkowski, któremu Raków Częstochowa zawdzięcza wiele sukcesów, a którego niedawno pozyskał mistrz Austrii Red Bull Salzburg.

– Mówi się, że kibice to 12 zawodnik i jest w tym dużo prawdy. Mecze bez dopingu z trybun są zupełnie innym doświadczeniem dla zawodników i wszystkich fanów futbolu. Wsparcie kibiców to emocje i adrenalina, które dodatkowo napędzają grę. Zdrowie oraz bezpieczeństwo przede wszystkim, ale nie da się ukryć, że energii płynącej z trybun bardzo brakowało w poprzednim sezonie. Konieczność szczepień to ważny element życia społecznego, która daje możliwość prowadzenia meczów z większą obecnością kibiców. Dlatego Ekstraklasa konsekwentnie wspiera akcję #SzczepimySie. Tym razem w nowej odsłonie i ze spotem telewizyjnym – mówi Marcin Mikucki, dyrektor departamentu komunikacji, marketingu i sprzedaży w Ekstraklasa S.A.

Spot został przygotowany przez Ekstraklasę, by wesprzeć rządową kampanię zachęcającą do szczepień. Dotychczas grafiki i hasła wspierające tę akcję pojawiały się regularnie w trakcie transmisji z meczów oraz w kanałach online Ekstraklasy i klubów. Klip z udziałem piłkarzy i legend będzie emitowany od startu nowego sezonu przed meczami PKO Bank Polski Ekstraklasy na antenach CANAL+ i TVP, a także w social mediach Ekstraklasy, jej partnerów oraz 18 klubów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij