Invest Komfort stworzył miniserial o twórcach przestrzeni Trójmiasta

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Invest Komfort stworzył miniserial o twórcach przestrzeni Trójmiasta

„Twórcy czasu i przestrzeni” – to tytuł cyklu filmów, który jest częścią kampanii wizerunkowej dewelopera Invest Komfort, oferującego mieszkania premium w Gdyni, Gdańsku i Sopocie.

W serii ośmiu odcinków poznajemy twórców współczesnych budynków mieszkalnych: od projektantów, inżynierów i architektów, po rzemieślników i artystów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Bohaterowie dzielą się z widzami swoim spojrzeniem na architekturę, zdradzają kulisy pracy i opowiadają na czym polega tajemnica sukcesu dewelopera, który za swoje inwestycje otrzymał ponad 70 prestiżowych nagród, polskich i międzynarodowych.

– Mówiąc o firmie, nie mogliśmy nie powiedzieć o ludziach. To dzięki nim nasze projekty budzą uznanie. Talent, doświadczenie i pasja naszych pracowników i współpracowników decydują o sukcesie firmy, która w ubiegłym roku obchodziła swoje 25 – lecie – mówi Michał Ciomek, architekt, twórca, dyrektor ds. przygotowania projektów Invest Komfort.

Filmy oraz wywiady z twórcami dostępne są na specjalnie przygotowanej stronie www.tworcyinvestkomfort.pl

Invest Komfort od lat wyznacza trendy na rynku nieruchomości. Cieszę się, że również nasza kampania wizerunkowa pokazuje, że można spojrzeć na komunikację marketingową nieruchomości w nieszablonowy sposób – mówi Anna Tuzek, dyrektor marketingu Invest Komfort. – Wysokiej jakości seriale na platformach VOD stają się częścią kultury, postanowiliśmy wykorzystać to zjawisko w kampanii – dodaje Norbert Miętki, koordynator produkcji filmowych ze strony Invest Komfort.

Za koncept i opracowanie kampanii odpowiada agencja Communication Unlimited.

– Za kamerą stanął uznany twórca filmów dokumentalnych – Maciej Puczyński. Podczas każdej wizyty w realizacjach Invest Komfort zdumiewa jakość dopracowania detali i pomysłowość rozwiązań. W kampanii, zapraszając odbiorców do metaforycznej kuchni, czyli do biur, pracowni i warsztatów twórców, chcemy pokazać, jak powstają te inwestycje – mówi Rafał Grzeszkowski, dyrektor kreatywny Communication Unlimited.

Serial zabiera widza w podróż do świata współczesnej architektury, pomaga zrozumieć proces powstawania inwestycji oraz wyzwania, przed którymi stają ich twórcy. Wśród bohaterów filmów są osoby uznane i nagradzane na całym świecie. Filmy podejmują istotne tematy odpowiedzialności za przestrzeń wspólną, ponadczasowości i harmonii budynków z otoczeniem.

W najbliższych trzech miesiącach kampania Invest Komfort będzie promowana w prasie codziennej, branżowej i lifestylowej, w internecie i na nośnikach outdoor.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij