Mercedes-Benz Duda-Cars ruszył z nową kampanią

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Mercedes-Benz Duda-Cars ruszył z nową kampanią

Duda-Cars jest autoryzowanym dealerem marki Mercedes-Benz. Firma, rozpoznawalna w Wielkopolsce i na Dolnym Śląsku, gdzie zlokalizowane są 3 salony w Poznaniu, Lesznie i Wrocławiu, działa na rynku już ponad 15 lat. W ostatnim czasie sprzedaż firmy została wsparta zabawną kampanią. Produkty dostępne online (a także w salonach, stacjonarnie) zyskały alternatywne nazwy. W kampanii nie brakuje kontekstów, nawiązywania do kultowych tekstów czy tytułów filmów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Płachta na byka to pokrowiec AMG, akcesorium dedykowane najszybszym i najbardziej sportowym modelom spod znaku trójramiennej gwiazdy. Znacznikiem prestiżu nazwany został stempel do grilla, „smacznej kawusi” życzą filiżanki do espresso z logo AMG. Wody termalne to nic innego, jak szeroka kategoria kubków termicznych i termosów, pamięć absolutna – pojemny pendrive. Czy rozmiar ma znaczenie? Oczywiście, że nie. Wybierając modeliki z oferty Duda-Cars pozwalamy sobie na skompletowanie całej kolekcji aut. Pamiętajcie, że Wasz pierwszy Mercedes wcale nie musi być V8 biturbo. Może być hulajnogą elektryczną!

Wiele produktów z oferty sklep.duda-cars.pl ma potencjał, aby dostać nową nazwę, a kreatywność Działu Marketingu Duda-Cars jest naprawdę nieograniczona.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij