Agencja OMD znalazła się na 1. miejscu w światowym rankingu COMvergence

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja OMD znalazła się na 1. miejscu w światowym rankingu COMvergence

To już drugie, po tytule najbardziej nagrodzonej agencji Cannes Lions, wyróżnienie agencji OMD na arenie międzynarodowej.

W najnowszym raporcie wiodącej, niezależnej i międzynarodowej firmy badawczej COMvergence OMD Worldwide została uznana za najlepszą globalną agencję medialną na podstawie rocznych obrotów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Opublikowany 22.07. raport 2020 Global, Regional and Country Rankings pokazuje, że OMD z obrotami 21,3 miliarda dolarów, przewyższa swojego najbliższego konkurenta o ponad 1,3 miliarda dolarów. Dodatkowo, w roku przyspieszonej transformacji cyfrowej i gwałtownego wzrostu inwestycji w e-commerce, OMD dominuje również w digitalu (8,7 mld USD).

Ranking COMvergence to drugie olbrzymie wyróżnienie OMD w tym roku. W czerwcu podczas Cannes Lions agencja otrzymała 38 nagród. Tym samym została najbardziej nagrodzoną agencją festiwalu 2021.

Komentując ostatnie nagrody OMD, dyrektor generalny Florian Adamski podkreślił, że zdobywanie nagród i dominowanie w rankingach jest jedynie produktem ubocznym tego, do czego dążymy każdego dnia: nieustannej koncentracji na lepszych wynikach biznesowych naszych klientów.

Według COMvergence, dla OMD równie dobrze zapowiada się obecny rok. W pierwszej połowie 2021 r. agencja zdobyła ponad 800 mln USD w nowo wygranych i utrzymanych przetargach (m.in. Philips, The Home Depot, Citrix i World Expo).

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij