MullenLowe Warsaw digitalowo dla Equaversity

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
MullenLowe Warsaw digitalowo dla Equaversity

MullenLowe Warsaw wspiera fundację Equaversity w obszarze digitalu. Agencja w ramach aktywności non profit przygotowała stronę internetową, która pomoże zbierać środki od darczyńców z zagranicy.

Fundację Equaversity tworzą wybitni przedstawiciele polskiej kultury i życia społecznego - noblistka Olga Tokarczuk, szefowa Europejskiej Akademii Filmowej Agnieszka Holland, modelka i aktywistka Anja Rubik, współtwórca kultowego programu platformy Netflix „the Queer Eye” Antoni Porowski oraz reżyserka Katarzyna Adamik i piosenkarka Mary Komasa. Zadaniem Equaversity jest zbieranie zagranicą pieniędzy na pomoc prawną dla społeczności LGBT+ oraz przyznawanie grantów dla polskich organizacji, walczących o prawa mniejszości seksualnych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Aktywizm społeczny to część naszego DNA. Od lat angażujemy się non profit w kampanie i akcje społeczne, wspieramy NGOs. Kwestia równouprawnienia społeczności LGBT+ to dla nas niezwykle ważna sprawa. To dlatego bez wahania pomogliśmy stworzyć stronę WWW Fundacji Equaversity – mówi Kinga Grzelewska, managing director MullenLowe Warsaw.

MullenLowe Warsaw to agencja zaangażowana w walkę na rzecz równouprawienia społeczności LGBT+. W ramach PRIDE MONTH agencja zainicjowała kampanię „Bez LGBT+ nie ma Polski”, prowadzoną wspólnie z Gazeta.pl i Wyborcza.pl, „Gazetę Wyborczą”, TOK FM i tokfm.pl, stowarzyszenie Miłość Nie Wyklucza. Akcja zaangażowała ponad 170 influencerów i 30.000 ludzi, którzy stworzyli własne grafiki, by pokazać że nie da się wykluczyć osób LGBT+ z polskiej społeczności.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij