Labcon z obsługą PR dla Fundacji Projekt Kobiety

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Labcon z obsługą PR dla Fundacji Projekt Kobiety

Agencja kreatywna Labcon rozpoczyna współpracę pro bono z Fundacją Projekt Kobiety. Do zadań agencji należeć będzie projektowa obsługa PR, w tym strategia komunikacji oraz media relations.

Fundacja Projekt Kobiety swoimi działaniami skupia się na ukazywaniu szeroko pojętej kobiecości poprzez sztukę. Jej misją jest walka z mylnie pojmowanym i wypaczonym pojęciem feminizmu. Według Fundacji niesprawiedliwe jest postrzeganie silnych kobiet jako nieczułych czy ubogich emocjonalnie. Projekt Kobiety pragnie odczarować wizerunek kobiety sukcesu, która nie ulega emocjom i przyjmuje typowo męską postawę.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Założyciele Fundacji nie boją się trudnych tematów i przełamywania konwenansów. Do realizowania swoich celów wykorzystują język sztuki. Flagowym projektem fundacji jest coroczna wystawa kobiecego portretu, w którą angażują się polskie gwiazdy. Tegoroczna edycja pt. „Ikony” to już szósta odsłona autorskiego projektu Maximiliana Ławrynowicza – fotografa i założyciela Fundacji – który poprzez kadry opowiada nieoczywiste historie silnych, niezależnych i czasem budzących niepokój kobiet. Ich bohaterkami są m.in. Helena Norowicz, Joanna Koroniewska czy Barbara Kurdej-Szatan. Labcon wspierał obsługę medialną wernisażu. Poprzednie edycje organizowane były pod tytułami: „Kobiety zbrodniarzy”, „Kobiety władzy”, „Piękno” czy „Biesy Polskie”.

– W Labconie lubimy się angażować w projekty pro bono i wspierać inicjatywy, które uważamy za szczególnie ważne. Projekt Kobiety przełamuje tabu wokół mitów kobiecości, a biorąc pod uwagę, że nasza agencja jest mocno sfeminizowana czułyśmy, że warto być jego częścią. Dziękujemy Fundacji za zaufanie do nas – mówi Marta Łysiak, dyrektor zarządzająca Labconu.

Labcon od maja wspiera Fundację w obsłudze PR, w tym strategii komunikacji oraz media relations.

W działania Fundacji angażują się także ambasadorki honorowe, m.in. Barbara Kurdej-Szatan, Maria Sadowska, Anna Czartoryska- Niemczycka, Paulina Holtz, Honorata Witańska, Helena Norowicz.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij