Guidbox firmy Billennium przewodnikiem po Warszawskich Targach Designu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Guidbox firmy Billennium przewodnikiem po Warszawskich Targach Designu

Billennium zostało partnerem trzeciej edycji Warszawskich Targów Designu WZORY. Firma udostępnia zwiedzającym swoją aplikację mobilną, dzięki której będą oni mogli dowiedzieć się więcej o wystawcach i ich projektach.

Billennium Guidebox to nowoczesny, kieszonkowy przewodnik po ciekawych miejscach, muzeach, festiwalach, targach i wystawach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Warszawskie Targi Designu odbędą się 24 maja 2014 roku w Praskiej Drukarni przy ulicy Mińskiej 65 w Warszawie w godzinach 11:00-23:00. Podczas wydarzenia kieszonkowy przewodnik mobilny firmy Billennium pozwoli na zobaczenie mapy całego terenu Targów i odnalezienie drogi do poszczególnych stoisk. Dzięki aplikacji będzie można dowiedzieć się więcej o wystawcach i zobaczyć zdjęcia ich projektów. Możliwe będzie filtrowanie wyników po interesujących kategoriach, np. meble, ceramika, tekstylia. Dzięki temu zwiedzanie będzie efektywniejsze, a uczestnicy obejrzą te stoiska, które ich interesują. Można również zaznaczyć odwiedzone miejsca, a w domu przejrzeć historię zwiedzania i wrócić do wystawców, którzy byli najbardziej interesujący.

– Aplikacja Billennium to nie tylko ogromne ułatwienie dla gości targów, ale również nasz sposób na zmniejszenie wpływu na środowisko. Drukowane mapy to tony papieru i ściętych drzew – mówi Aleksandra Pawelska, organizatorka Targów. – Aplikacja Billennium pozwoli nam przekazać mnóstwo informacji o atrakcjach dla gości, wystawcach, partnerach i wydarzeniach towarzyszących w prosty i ogólnodostępny sposób. Utworzymy w niej również przewodnik po wybranych tematycznie stoiskach. Wygoda naszych gości jest dla nas równie ważna jak troska o naturę, dlatego jesteśmy bardzo wdzięczne za udostępnienie nam tej technologii.

Billennium udostępniło już aplikację przeznaczoną na urządzenia z systemem Android. Można ją pobrać tutaj. Wkrótce w Guideboxie oprócz WZORÓW znajdą się przewodniki po Warszawskim Zoo i Muzeum Powstania Warszawskiego. Trwają również prace nad wersjami na urządzenia z system Windows i iOS.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij