Innowacyjna aplikacja mobilna w MOCAK Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Innowacyjna aplikacja mobilna w MOCAK Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie

Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK przygotowało aplikację mobilną, która ułatwi zwiedzającym zaplanowanie wizyty w Muzeum oraz będzie spełniać funkcję przewodnika po ekspozycji. Pierwszą wystawą, którą można poznać w ten sposób, jest Zbrodnia w sztuce.

Wszystkie prace prezentowane na ekspozycji można znaleźć w aplikacji, a dla kilkudziesięciu z nich zostały przygotowane dodatkowe informacje i zdjęcia. Interaktywna mapa ułatwi poruszanie się po budynku Muzeum.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nawigacja odbywa się za pomocą kodów QR oraz innowacyjnych urządzeń HG Beacon, dzięki którym użytkownik, zbliżając się do danej pracy, otrzymuje powiadomienie z dodatkowymi informacjami na jej temat. (Urządzenia komunikują się ze smartfonami wyposażonymi w Bluetooth 4.0 oraz system Android w wersji 4.3 lub wyższej).

Za pomocą aplikacji można także dowiedzieć się o nowych wystawach i wydarzeniach, sprawdzić ceny biletów, godziny otwarcia oraz uzyskać inne przydatne informacje.

Aplikacja jest dostępna w języku polskim oraz angielskim. Jako pierwsi będą mogli korzystać z niej właściciele urządzeń mobilnych wyposażonych w system Android. W drugiej połowie maja dostępna będzie również wersja dla systemu iOS, natomiast w pierwszej połowie czerwca dla systemu Windows Phone.

Platformę Synerise wraz z urządzeniami HG Beacon, na której oparta jest aplikacja mobilna, przygotowała firma HG Intelligence S.A.

 

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij