Wakacyjne atrakcje dla klientów Galerii Młociny

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wakacyjne atrakcje dla klientów Galerii Młociny

Mieszkańcy Warszawy pokochali Galerię Młociny za liczne atrakcje i niespodzianki, które centrum handlowe regularnie przygotowuje dla swoich klientów. Jak się okazuje, obiekt nie zwalnia tempa również latem, a druga połowa wakacji na Bielanach zapowiada się naprawdę gorąco! Koncerty, potańcówki, spektakle teatralne na świeżym powietrzu, a nawet 2000 nagród do rozdania! Czego chcieć więcej? Sprawdźmy szczegółowy rozkład jazdy!

 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

#GaleriaMłocinyRozdajePrezenty

Jak powszechnie wiadomo, Galeria Młociny uwielbia rozdawać prezenty, a wakacje okazują się do tego świetnym pretekstem! Tym razem obiekt przekaże aż dwa tysiące nagród, a hasłem przewodnim inicjatywy jest… ROZRYWKA! Co należy zrobić, by je wygrać? Wystarczy, że w dniach 9-20 sierpnia zainteresowani zrobią zakupy na łączną kwotę minimum 100 złotych i okażą paragony w specjalnie przygotowanym punkcie, który znajduje się na poziomie 1, tuż obok sklepu Gagliardi. Należy jednak pamiętać, by zrobić to w dni powszednie! Stoisko będzie bowiem otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-20:00. Jakie niespodzianki czekają na klientów w zamian za zakupy na Bielanach? Oczywiście związane z tematem przewodnim, czyli rozrywką!

  • Za zakupy za min. 300 zł klienci otrzymają zaproszenie na kręgle do MK Bowling w Galerii Młociny. Na chętnych czekać będzie darmowa  godzina gry na torze.
  • Za zakupy za min. 200 zł odwiedzający otrzymają bilet do kina Multikino na seans 2D ważny aż do 30 listopada 2021 roku!
  • Za zakupy za min. 100 zł klienci otrzymają z kolei voucher na darmową, trzydziestominutową grę w bilard w bielańskim MK Bowling. 

#SportToZdrowie

Fitness na tarasie? Czemu nie! Już w najbliższy poniedziałek (16 sierpnia) na bielańskich Dechach Galerii Młociny o godzinie 16:45 oraz 17:45 odbędą się kolejne z cyklu zajęcia ze stretchingu. Zainteresowani proszeni są o zabranie pozytywnej energii, uśmiechu i… własnych mat. Wszystko to w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo odwiedzających. Ci, którzy mają już plany na poniedziałkowe popołudnie, a chcieliby się odrobinę rozruszać, mogą wybrać się na wtorkowe zajęcia z jogi, które rozpoczną się o 17:45 oraz 18:45 lub w środę o 17:45 na pilates. Wszystkie spotkania mają charakter cykliczny, są prowadzone przez doświadczonych instruktorów i trwają czterdzieści pięć minut.

#PotańcówkaMiędzypokoleniowa

Bielany słyną z potańcówek i wie o tym każdy mieszkaniec Warszawy, a Galerii Młociny udało się na nowo wskrzesić tanecznego ducha dzielnicy i rozruszać stolicę! By przekonać się o tym na własnej skórze, należy odwiedzić obiekt w środę 18 sierpnia i tupnąć nogą na bielańskich Dechach przy ponadczasowych brzmieniach! O wspaniałą, muzyczną atmosferę podczas międzypokoleniowej potańcówki niezmiennie zadba Dj Wika! Start o godzinie 19:00.

#TeatrNaLeżakach

O Teatrze na Leżakach nie trzeba się zbyt długo rozpisywać! W końcu miłośnicy Kultury przez wielkie „K” doskonale znają i uwielbiają spektakle odbywające się na dachu Galerii Młociny. Już w czwartek 19 sierpnia o godzinie 19:00 obiekt zaprasza na spektakl pod tytułem „Sztuczki”, gwarantując niezapomniane przeżycia publiczności, która dawno już z wzajemnością pokochała aktorów i animatorów z Pijanej Sypialni.

#MuzykaNaŻywo

Niewiele jest rzeczy, które umilą wieczór bardziej, niż muzyka na żywo w tle i bogata oferta kulinarna do wyboru! Już w piątek 20 sierpnia o godzinie 19:00 w Hali Hutnik, czyli industrialnej strefie gastronomicznej Galerii Młociny zaśpiewa Alan Cyprysiak – znany z występów w muzycznym show The Voice of Poland V wokalista, autor tekstów i kompozytor.

#SobotaNaPełnychObrotach

21 sierpnia, czyli w najbliższą sobotę, nie zabraknie atrakcji dla wszystkich grup wiekowych. Od godziny 12:00 do 16:00 najmłodsi będą mieli okazję, by wziąć udział w otwartym treningu mini-tenisa wspólnie z zawodnikami Hutnika Warszawy, a o godzinie 13:00 w Hali Hutnik rozpocznie się występ DJ’a DTL, który jak nikt inny zadba o wspaniałą atmosferę na Bielanach, zachęcając do tańca nawet największych sceptyków!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij