Warsztaty aktorskie i inne atrakcje na zakończenie wakacji w Galerii Młociny

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Warsztaty aktorskie i inne atrakcje na zakończenie wakacji w Galerii Młociny

Choć dla wielu nie jest to wymarzony scenariusz, wakacje powoli dobiegają końca. Nie ma się jednak co martwić. Wystarczy wybrać się na Młociny, wziąć udział w licznych atrakcjach i warsztatach przygotowanych z myślą o klientach Galerii Młociny i cieszyć się ostatnimi, wakacyjnymi promieniami słońca.

#WarsztatyAktorskie

Już 20 sierpnia od godziny 16:00 do 20:00 w Galerii Młociny odbędą się warsztaty aktorskie. To wspaniała okazja, by dać się odrobinę ponieść emocjom i zaprezentować swoje umiejętności na (nie)wielkiej scenie. Ci, którzy z odgrywaniem ról nie mieli dotąd zbyt wiele wspólnego, absolutnie nie powinni martwić! Spotkanie będzie miało przyjemną i przystępną dla wszystkich formę, a mile widziane będą również osoby niemające doświadczenia ze scenariuszami. W warsztatach będą mogli wziąć udział zarówno starsi jak i młodsi, a poziom zajęć zostanie dobrany do wieku i zaawansowania uczestników. Celem spotkania jest pobudzenie kreatywności, a doświadczeni prowadzący postawią na ruch i emocje w prostej, niezobowiązującej formie. Kto wie, być może na Młocinach zostaną odkryte nowe talenty, które w przyszłości zadebiutują na wielkim ekranie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W programie warsztatowym nie zabraknie:

 • Improwizacji, czyli krótkiej rozgrzewki aktorskiej, która zachęci uczestników do dalszych działań;
 • Analizy gry aktorskiej i tego, jak to robią najlepsi – rozmowy o tym, czym różni się gra aktorska w poszczególnych gatunkach filmowych oraz wykorzystania nabytej wiedzy w praktyce;
 • Prawdziwej gry aktorskiej na scenie, czyli garści informacji na temat tego, jak zachowywać się przed kamerą i publicznością oraz jak pozbyć się tremy. W ramach tej części spotkań każdy z uczestników pod okiem instruktora przeprowadzi krótką wypowiedź, wcielając się w różne role.

#AktywneSoboty

Najbliższe soboty w Galerii Młociny pełne będą licznych atrakcji i niespodzianek przygotowanych z myślą o najmłodszych klientach i nie tylko. Tym razem centrum handlowe zaprasza dzieciaki na warsztaty realizowane w ramach współpracy z Fundacją Jestem Mamą. Spotkania odbędą się 21 oraz 28 sierpnia w godzinach 12:00-19:00 na placu przed wejściem głównym do centrum handlowego. O niezwykłą atmosferę zadbają doświadczeni animatorzy, którzy kolejny raz rozbawią do łez i rozkochają w sobie wszystkie dzieciaki. Z kolei ci, którzy mają ochotę, by spędzić weekend nieco aktywniej, będą mogli wybrać się na otwarty trening mini-tenisa organizowany wspólnie z klubem Hutnik Warszawa. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę 21 sierpnia na tarasie galerii w godzinach 13:00-16:00. Od godziny 13:00 w Hali Hutnik o wyjątkową atmosferę zadba z kolei Dj DTL, który jak nikt rozrusza obecnych do wyselekcjonowanych, muzycznych brzmień! Tydzień później, czyli 29 sierpnia, w godzinach 13:00-16:00 odbędzie się trening mini-koszykówki organizowany wspólnie z fundacją Kasi Dulnik i Hutnikiem Warszawa. Od godziny 13:00 za konsolą w Hali Hutnik stanie natomiast niesamowity Dj Hektik.

#PlanszówkiNaMłocinach

Dobrze jest czasem odciągnąć się od otaczających nas, cyfrowych ekranów i pozwolić głowie oraz oczom odrobinę odpocząć. Zdaje się, że Galeria Młociny znalazła rozwiązanie, by spędzić perfekcyjne, niedzielne popołudnie w gronie najbliższych. Centrum handlowe zaprasza zainteresowanych w niedziele 22 oraz 29 sierpnia o godzinie 13:00 do strefy Food Court, tuż obok kawiarni Grycan. Do dyspozycji klientów pozostanie wypożyczalnia gier z najróżniejszymi tytułami, a chętni będą mogli również wziąć udział w turniejach z nagrodami, a także zobaczyć prezentację wydawniczych nowości. O wszystko zatroszczą się doświadczeni animatorzy, którzy zagwarantują świetnie spędzony dzień. Co więcej, odwiedzający będą mogli odwiedzić również swoje ulubione sklepy i sprawdzić, co marki przygotowały na nadchodzący sezon, ponieważ ostatnia, wakacyjna niedziela będzie handlowa.

Harmonogram na 22 sierpnia:

 • 13:00 – Start eventu / zapisy na turnieje
 • 14:00 – Turniej szachowy – szachy błyskawiczne
 • 15:00 – Liga Rummikub – 1 kolejka
 • 16:00 – Turniej 7 złotych miast
 • 18:00 – Zakończenie

Harmonogram na 29 sierpnia:

 • 13:00 – Start eventu / zapisy na turnieje
 • 14:00 – Turniej szachowy – szachy błyskawiczne
 • 15:00 – Liga Rummikub – 2 kolejka
 • 16:00 – Turniej Draftozaur
 • 18:00 – Zakończenie

#PupiLove

Również w niedzielę 22 sierpnia coś dla siebie w Galerii Młociny znajdą miłośnicy czworonogów. Centrum handlowe doskonale wie, jak wielką miłością klienci obdarzają swoje zwierzęta, dlatego odwiedzający mogą przychodzić do bielańskiego centrum handlowego ze swoimi pupilami, a także liczyć na miskę ze świeżą, zimną wodą. W najbliższą niedzielę na parterze, w pobliżu głównego wejścia do centrum, odbędą się słynne już targi PupiLove, w ramach których zainteresowani będą mieli okazję, by spotkać się bezpośrednio z wieloma małymi producentami niezwykłych akcesoriów i produktów dla czworonogów. Na miejscu będzie okazja, by zakupić wyroby niszowe, często ręcznie wytwarzane i oczywiście najwyższej jakości. Dodatkowym atutem z pewnością będzie fakt, że każdą rzecz obecni będą mogli obejrzeć, dotknąć, przymierzyć i kupić, a wystawcy chętnie posłużą radą i pomocą w doborze produktów.

Klienci znajdą na targach m.in. przepiękne smycze, szelki i obroże, maty samochodowe, posłania, ubranka i kocyki, bandanki i zabawki, smakołyki, kosmetyki oraz inne akcesoria dla psów, kotów i ich właścicieli. Targi odbywać się będą od 11:00 do 17:00, a wstęp dla zwiedzających będzie bezpłatny.

#WarsztatyDotArt

W piątek, 27 sierpnia w godzinach 16:00-19:00 zainteresowani będą mogli wziąć udział w warsztatach plastycznych z artystką specjalizującą się w formie dot art, czyli malarstwa kropkowego. Spotkanie otwarte odbędzie się na placu głównym przed wejściem do Galerii Młociny, a tematem przewodnim będą Mandale, czyli słynne symbole wywodzące się z dawnej tradycji indyjskiej.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij