Netflix rusza z grami mobilnymi. Jako pierwsi skorzystają polscy subskrybenci

Netflix rusza z grami mobilnymi. Jako pierwsi skorzystają polscy subskrybenci

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Netflix wchodzi na rynek gier mobilnych. Teraz subskrybenci usługi w Polsce mogą zagrać w dwie gry osadzone w uniwersum serialu Stranger Things.

Netflix już od dawna informował o zamiarach wejścia na rynek gier, zatem pojawienie się testowej wersji nowej usługi nie powinno być dużym zaskoczeniem. Serwis streamingowy od 26 sierpnia umożliwia polskim subskrybentom pobranie ze sklepu Play dwóch nowych gier mobilnych. „Stranger Things 3” oraz „Stranger Things: 1984” są dostępne za darmo dla osób, które wykupiły subskrypcję dowolnego pakietu Netflix. Gry nie posiadają płatnych dodatków ani reklam, a firma zapewnia, że to nie ulegnie zmianie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Polska jest pierwszym krajem, w którym Netflix udostępnia nowe gry. Firma zapowiada jednak, że jeżeli eksperyment spotka się z pozytywnym odbiorem, gry zostaną udostępnione także w innych krajach.

Netflix poinformował też, że na razie dostęp do gier będą mieli użytkownicy urządzeń z systemem Android. Na urządzenia z systemem iOS gry trafią w nadchodzących miesiącach.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij