Natasza Urbańska w kampanii Motoroli

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Natasza Urbańska w kampanii Motoroli

Motorola zaprezentowała najnowszą rodzinę smartfonów edge 20 i nawiązała z tej okazji współpracę z aktorką i piosenkarką Nataszą Urbańską. W ten sposób marka chce łączyć najnowocześniejszą technologię z muzyką, kulturą audiowizualną, modą, teatrem i sceną.

„Find your edge”, czyli dążenie do poznania i przekraczania własnych limitów i ograniczeń to hasło przewodnie najnowszej motoroli edge 20. Takie podejście do życia ma wyzwalać w nas kreatywność, zachęcać do pokonywania barier i wyprzedzania trendów. Wyzwania te realizuje w swoich artystycznych dokonaniach aktorka, tancerka i piosenkarka Natasza Urbańska, której ostatni singiel „Instynkt” zbiera bardzo dobre recenzje.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Zabieram Państwa do moich ulubionych przestrzeni, w których czuje się najlepiej oraz realizuje artystycznie. Przy tym teledysku ponownie wyszłam ze swojej strefy komfortu i zaryzykowałam, realizując teledysk samodzielnie. Nowa motorola edge 20 pro, umożliwiła mi to w najlepszej możliwej jakości. Nie sądziłam, że będzie to tak twórcze i kreatywne wyzwanie! – dodaje Natasza Urbańska.

Czym przekonała do siebie motorola edge 20 pro Nataszę Urbańską? Przede wszystkim zaawansowanym systemem aparatów, który potrafi robić oszałamiające zdjęcia o ultrawysokiej rozdzielczości dzięki matrycy 108 Mpx i ustawiać ostrość z niewiarygodnej odległości dzięki 50-krotnemu superzoomowi. Jest to też pierwszy smartfon tej marki, który potrafi nagrywać filmy 8K. Zdjęcia i filmy zrobione tym aparatem możemy oglądać na 6,7-calowym ekranie OLED o rozdzielczości 1080p. Z kolei funkcja Audio Zoom odpowiada za nagrywanie bardziej klarownego dźwięku. Mnóstwo miejsca na zdjęcia, filmy, gry i muzykę zapewnia pamięć masowa o pojemności 256 GB.

Nowa motorola edge 20 pro pozwala opowiedzieć swoją historię jak nigdy dotąd. Uwalnia pokłady kreatywności. Wyjątkowe parametry tego smartfonu, a szczególnie nieograniczone możliwości aparatów zainspirowały Nataszę Urbańska do nakręcenia nim teledysku do remixu jej ostatniego singla wykonanego przez kolektyw KAMP!. Artystka wielkimi krokami zbliża się do wydania swojego długo zapowiadającego albumu. Jednak przed tym przygotowała dla swoich fanów (i nie tylko) kolejną muzyczną niespodziankę. Cały teledysk został zrealizowany motorolą edge 20 pro przez samą Nataszę, bez żadnej ekipy. Artystka wcieliła się jednocześnie w rolę reżysera i operatora. Już dziś premiera klipu do utworu Instynkt na kanale YT – NataszaOfficial.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij