YES mówi „tak” kompetencjom MediaHub

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
YES mówi „tak” kompetencjom MediaHub

FirmaYES Biżuteria zdecydowała się powierzyć swój całościowy budżet mediowy jednej agencji, którą jest dom mediowy MediaHub. W przetargu startowało osiem podmiotów. MediaHub okazał się bezkonkurencyjny pod względem zaangażowania, kompetencji i unikatowego podejścia do partnerstw biznesowych.

YES to polska marka rodzinna, która w 2021 roku obchodzi swoje 40-lecie. Firma ma w tej chwili około 160 salonów w całej Polsce. W ofercie znajdują się kolekcje złote i srebrne, diamenty i brylanty, perły i inne kamienie szlachetne. Pierwszym ważnym zadaniem MediaHub będzie strategia mediowa dedykowana kampanii świątecznej marki, która ma na celu zakomunikowanie nowego pozycjonowania YES oraz wprowadzającą nową strategię i pozycjonowanie YES.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Koncepcja doboru mediów zaproponowana przez Media Hub wydała nam się  najbardziej przemyślana i najbardziej kompleksowa na tle innych domów mediowych. Dodatkowo pojawiły się w niej oryginalne elementy, takie jak obecność na muralu, czy przy podcastach tematycznych, co, naszym zdaniem jest bardzo ciekawym sposobem na przedstawienie nowej wizji YES. Cieszymy się na tą współpracę i liczymy na to, że przyniesie ona zauważalne efekty! – mówi Justyna Lach, dyrektor marketingu w YES Biżuteria.

Roczna umowa o współpracy została podpisana w sierpniu 2021 roku, zespołem MediaHub pokieruje Bartek Lissowski, Senior Media Manager. YES Biżuteria to kolejny po TikTok duży projekt, reazlizowany wspólnymi siłami MediaHub i 180heartbeats + Jung von Matt.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij