Hyundai Motor tworzy metawersum „Hyundai Mobility Adventure”, pokazując przyszłość związaną z mobilnością

Hyundai Motor tworzy metawersum „Hyundai Mobility Adventure”, pokazując przyszłość związaną z mobilnością

Hyundai tworzy „Hyundai Mobility Adventure”, czyli wirtualną przestrzeń, która może zawierać elementy świata rzeczywistego i zrzeszać jednocześnie inne osoby. Cyfrowy świat dostępny na platformie Roblox przedstawia zaawansowane produkty Hyundai Motor i przyszłe rozwiązania w zakresie mobilności.

Hyundai chce trafić w szczególności do młodych odbiorców, którzy dobrze znają się na odkrywaniu wirtualnych światów. Przedstawiając nowoczesne produkty Hyundai Motor i przyszłe rozwiązania w zakresie mobilności, Hyundai Mobility Adventure ma na celu pielęgnowanie długotrwałych relacji z fanami. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Oficjalna premiera metawersum Hyundai odbędzie się w tym roku w październiku, jednak już teraz można skorzystać z wersji beta.

Gracze będą mogli swobodnie poruszać się między pięcioma wirtualnymi strefami, komunikować się z innymi użytkownikami i poznawać produkty Hyundai Motor oraz przyszłe rozwiązania w zakresie mobilności. Do dyspozycji użytkowników będą także wszystkie doświadczenia dostępne w metawersum – tworzenie własnych awatarów czy branie udziału w różnych aktywnościach społecznościowych. W interakcję z innymi użytkownikami można wejść w każdej z pięciu wirtualnych stref.

Festival Square to centrum, w którym gracze mogą brać udział w festiwalach, uroczystościach i pokazach motoryzacyjnych. Ultranowoczesna metropolia Future Mobility City umożliwia dostęp do przyszłych rozwiązań mobilnych Hyundai Motor i technologii wodorowych ogniw paliwowych. Kolejna strefa – Eko-las pozwala doświadczyć rekreacji w świecie ekologicznych technologii połączonych z elementami baśniowymi. Racing Park jest pełen najnowszych zaawansowanych technologii wyścigowych, dostępnych w sportach motorowych. Piąta strefa to Smart Tech Campus, która stanowi przyszłe centrum badań technologii, w którym użytkownicy mogą replikować doświadczenia inżynierów i projektantów.

W dostępnej obecnie wersji beta gracze mają dostęp do strefy Future Mobility City i Festival Square. Jako następna zostanie uruchomiona strefa Eco-forst, a z końcem roku gracze będą mogli dołączyć do Racing Park i Smart Tech Campus.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij