Tomek Oświeciński wciela się w nowe role, znajdując pracę na OLX – rusza nowa kampania portalu

Tomek Oświeciński wciela się w nowe role, znajdując pracę na OLX – rusza nowa kampania portalu

OLX prezentuje nową kampanię, w której aktor Tomek Oświeciński przez najbliższe tygodnie będzie wcielał się w nowe role, udowadniając, że portal jest dobrym miejscem na znalezienie pracy.

„W tym kraju nie ma ról dla ludzi z moim doświadczeniem” – mówi aktor, po czym wciela się w rolę kuriera, aby spróbować sił w nowej branży.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kampania będzie obejmowała serię reklam, które z przymrużeniem oka przedstawiają zalety różnych zawodów, jakie można wykonywać dzięki znalezieniu zatrudnienia na portalu OLX.

W pierwszym odcinku serii, zatytułowanym „Odjazdowa robota”, Tomek Oświeciński wciela się w rolę kuriera, który poznaje zalety pracy dostarczyciela przesyłek. „Dobra robota” kuriera została przedstawiona przez bohatera jako niemonotonna praca, będąca okazją do poznania nowych ludzi i sprawiania im radości.

„Szukasz pracy, w której nie ma miejsca na nudę? Wejdź na OLX – tam znajdziesz” – słyszymy w podsumowaniu spotu.

Za produkcję kampanii odpowiada agencja Lucky Luciano Pictures, natomiast za kreację odpowiedzialna jest agencja BBDO WWA.

 

PS
Praca kuriera, jako ekscytujące zajęcie, została przedstawiona w najnowszej reklamie DHL, w której dostarczyciel przesyłki pokonuje wyzwania, by doręczyć paczkę Jamesowi Bondowi.

PS 2
Abstra rozpoczęło współpracę z partnerem strategicznym – OLX – przy tworzeniu youtube’owego cyklu poświęconemu 52 różnym zawodom wraz z kanałem „Do Roboty”. Celem materiałów jest promocja kategorii OLX Praca.

PS 3
OLX i Malcolm XD ożywili legendę polskiego internetu, czyli Fanatyka, w serii spotów promujących opcję wypożyczalni na portalu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij