Kampania wizerunkowa SuperMenu Anny Lewandowskiej

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kampania wizerunkowa SuperMenu Anny Lewandowskiej

Zdrowy catering dietetyczny SuperMenu rusza z kampanią wizerunkową. Udział w niej weźmie ambasadorka i założycielka marki Anna Lewandowska. Kampania jest realizowana pod hasłem „Jedz Super, poczuj się Super”.

Catering dietetyczny Anny Lewandowskiej nie zwalnia tempa. Mimo rozpoczęcia swojej działalności w trakcie trwania pandemii, staje się jedną z wiodących firm w branży cateringów dietetycznych w Polsce. Po ponad roku działalności, który był sprzedażowym sukcesem marki, stawia kolejny krok milowy w branży. Zaczyna uprawę ekologicznych ziół i warzyw we własnych szklarniach, wyznaczając tym samym nową jakość na rynku. To właśnie w jednej z nich powstał spot promujący markę. Najnowsza kampania wizerunkowa SuperMenu ruszyła 9 września.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Pierwsze kroki z SuperMenu stawialiśmy tuż po wybuchu pandemii. To był bardzo niepewny grunt, ale wierzyłam w ten projekt bardzo i wiedziałam, że budujemy coś na solidnym fundamencie. Tutaj nie było miejsca na kompromisy. Od początku stawialiśmy na najwyższą jakość składników, bo to jak się odżywiamy wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie, a tym samym na wszystkie inne aspekty naszego życia. Zadaniem SuperMenu jest zachęcenie Polaków, by zaczęli jeść Super i poczuli się Super – mówi Anna Lewandowska, założycielka SuperMenu.

Spot wizerunkowy SuperMenu będzie emitowany w internecie, w tym na YouTube’ie oraz w mediach społecznościowych. Równolegle prowadzone będą działania z zakresu PR i influencer marketingu. Za koncepcję kreatywną kampanii odpowiada dział marketingu SuperMenu.

– Chcemy by SuperMenu odgrywało ważną rolę w kreowaniu zdrowych nawyków żywieniowych Polaków, które od lat propaguje Anna Lewandowska. Nasz catering dietetyczny jest idealnym rozwiązaniem ułatwiającym regularność spożywania posiłków – dostarcza jakościowe, smaczne jedzenie na cały dzień, pod same drzwi. Klienci oszczędzają czas, który normalnie musieliby poświecić na planowanie dań, zakupy, gotowanie, a następnie sprzątanie. Dziś większość z nas żyje w biegu i nie ma przestrzeni na staranne planowanie zdrowych posiłków. Dzięki nam można jeść zdrowo, czuć się super, a wolny czas poświecić na rozwój, sport czy kontakt z bliskimi – dodaje Jacek Siekierczak, dyrektor marketingu SuperMenu by Anna Lewandowska.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij