Decathlon został partnerem sportowym STATSCORE Futsal Ekstraklasy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Decathlon został partnerem sportowym STATSCORE Futsal Ekstraklasy

Wraz ze startem sezonu 2021/22 marka Decathlon została partnerem sportowym STATSCORE Futsal Ekstraklasy. Sieć sklepów i producent sprzętu sportowego m.in. przekaże produkty do testów dla sportowców. Celem partnerstwa jest zwiększenie zainteresowania Polaków sportem.

Decathlon oferuje swoje produkty na polskim rynku już od 2001 roku. Na terenie naszego kraju powstało do tej pory 60 sklepów Decathlon, w których znajduje się wyposażenie do ponad 90 dyscyplin sportowych, w tym do futsalu. W Decathlonie można znaleźć m.in. buty do gry na hali oraz odzież do codziennego użytku sportowego, w tym koszulki, spodenki czy getry.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Cieszymy się, że marka Decathlon została partnerem sportowym STATSCORE Futsal Ekstraklasy – mówi Maciej Karczyński, prezes zarządu Futsal Ekstraklasa. – Nasi zawodnicy podczas turnieju Wilanów Futsal Cup mieli już szansę przetestowania piłki marki Kipsta należącej do Decathlon i przekonali się o jej świetnej jakości – dodaje Karczyński.

– Jesteśmy podekscytowani partnerstwem ze STATSCORE Futsal Ekstraklasą – mówi Dariusz Berger, lider piłki nożnej Decathlon Polska. – To dla nas możliwość dotarcia do osób, które kochają futsal i regularnie uprawiają tę dyscyplinę. Dzięki naszej współpracy będziemy rozwijać ten sport w Polsce, a także tworzyć jeszcze lepsze sprzęty dedykowane futsalowi – dodaje Berger.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij