Kompania Piwowarska partnerem wydarzenia Kultura Natura Przyszłość

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kompania Piwowarska partnerem wydarzenia  Kultura Natura Przyszłość

16 września 2021 w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie odbędzie się spotkanie pt. KULTURA NATURA PRZYSZŁOŚĆ, podsumowujące 30-letnią działalność Centrum UNEP/GRID-Warszawa. Partnerem wydarzenia jest Kompania Piwowarska.

Centrum UNEP/GRID-Warszawa (Global Resource Information Database – światowa baza danych o zasobach Ziemi) od 30 lat działa na rzecz ochrony środowiska naturalnego w Polsce, realizując misję Program Narodów Zjednoczonych ds. Środowiska. W obliczu kryzysu klimatycznego i środowiskowego Centrum UNEP/GRID-Warszawa utworzyło przestrzeń do otwartej dyskusji, inspiracji i tworzenia nowych inicjatyw w obszarze ochrony środowiska naturalnego pod nazwą KULTURA NATURA PRZYSZŁOŚĆ.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Podczas spotkania uczestnicy będą rozmawiać o tym, w jaki sposób przedstawiciele kultury i biznesu mogą wspierać ochronę naszej planety.

 – Nasz jubileusz będzie pretekstem do spojrzenia w przyszłość. Po 30 latach pracy na rzecz planety, chcemy dalej motywować i inspirować do wspólnych działań. Zmieniajmy świat na lepsze i dbajmy o naturę – zacznijmy od tego, co możemy zrobić łącząc potencjały – mówi Maria Andrzejewska, dyrektor generalna Centrum UNEP/GRID-Warszawa.

Głównym partnerem wydarzenia jest Kompania Piwowarska, która od 2020 r. realizuje założenia nowej strategii – Lepsza Przyszłość 2030, w której cele biznesowe są równorzędne z celami środowiskowymi i społecznymi. Do udziału w panelach tematycznych KULTURA NATURA PRZYSZŁOŚĆ zaproszono przedstawicieli firmy – Iwonę Jacaszek-Pruś, dyrektorkę ds. korporacyjnych, która weźmie udział w panelu dotyczącym neutralności klimatycznej oraz Grzegorza Adamskiego, kierownika ds.  zrównoważonego rozwoju, który będzie uczestnikiem panelu związanego z oszczędzaniem wody.

– Kryzys klimatyczny i środowiskowy dzieje się tu i teraz, a jego skutki dotkliwiej będą odczuwać następne pokolenia. Dlatego czujemy się odpowiedzialni i zobowiązani do działania i wprowadzania zmian, które zapewnią im lepszą przyszłość. Jako lider branży chcemy dawać dobry przykład, dzielić się naszymi osiągnięciami w obszarze zrównoważonego rozwoju, a także uczestniczyć w wymianie inspiracji i doświadczeń, które mogą się przyczynić do poprawy stanu środowiska naturalnego i jakości życia ludzi. Stojąc przed bezprecedensowym wyzwaniem mamy większe szanse na sukces działając razem i angażując do aktywności różne społeczności – mówi Iwona Jacaszek-Pruś, dyrektorka ds. korporacyjnych Kompanii Piwowarskiej.

Rola biznesu w przeciwdziałaniu nieodwracalnym zmianom na Ziemi jest niepodważalna, dlatego podczas wydarzenia firmy złożą swoje zobowiązania środowiskowe do spełnienia do 2030 r. w kapsule dla klimatu, a klucz do niej zostanie przekazany obecnym na uroczystości dzieciom i młodzieży.

Szczegółowy program wydarzenia jest dostępny na stronie: www.gridw.pl/knp

Współorganizatorem wydarzenia jest Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij