Koncert, warsztaty kawowe i inne atrakcje w Galerii Młociny

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Koncert, warsztaty kawowe i inne atrakcje w Galerii Młociny

Warszawa słynie z licznych obiektów handlowych, a ogromną popularnością od wielu miesięcy cieszy się Galeria Młociny. Centrum handlowe znajdujące się na warszawskich Bielanach zwraca uwagę klientów i dostarcza im takich atrakcji, jak koncerty, warsztaty czy potańcówki.

#NiezapomnianyKoncert

W Galerii Młociny regularnie odbywają się liczne koncerty artystów znanych z programów telewizyjnych takich jak The Voice of Poland. Również w najbliższy weekend zainteresowani będą mieli okazję, by zasłuchać się w nieco innym, lecz równie bajecznym i inspirującym występie. Musicalowe Antidotum to przedsięwzięcie muzyczne, w którym młodzi artyści – uczniowie Warsztatowej Akademii Musicalowej, zaprezentują m.in. utwory z Broadwayowskich musicali takich jak: „Hamilton”, „Annie” czy „Matilda”. 18 września o godzinie 15:00 na scenie pojawią się inscenizacje muzycznych hitów takich jak „Show Must Go On”, jak również przedpremierowe prezentacje utworów z musicalu „Fair Play”, który już wkrótce obejrzeć będzie można w Teatrze WAM w Galerii Młociny (poziom +2).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Musicalowe Antidotum to bez wątpienia wymowne show pełne emocjonujących choreografii, znakomitych aranżacji wokalnych i barwnych kostiumów, które przeniesienie widzów w cudowny świat musicalu. Koncert poprowadzi Paweł Podgórski – aktor teatralno-musicalowy, pedagog, założyciel Warsztatowej Akademii Musicalowej, znany z takich produkcji jak „Grease”, „Koty” czy „Mamma Mia”. Odtwórca głównych ról m.in. w musicalach „Metro” i „Upiór w Operze”.

To jak miłośnicy muzycznych brzmień w wyjątkowym wydaniu? Najbliższe, sobotnie popołudnie zostało już zaplanowane?

#GarbusemPrzezŚwiat

Galeria Młociny doskonale wie, że powrót do szkoły często wiąże się dla najmłodszych z dużym stresem i licznymi, nowymi zobowiązaniami. By nieco osłodzić dzieciom nowe obowiązki, centrum handlowe przygotowało dla nich małą niespodziankę – doskonale znany mieszkańcom Bielan, niezawodny garbus, który po wakacyjnej przerwie ponownie wyruszy w drogę i zaskoczy najmniejszych przechodniów licznymi niespodziankami. Wśród nich słodkie upominki oraz vouchery o wartości 10 zł do strefy gastronomicznej Spotkania i Dania znajdującej się w Galerii Młociny na poziomie 2. Chętni będą również mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z ikonicznym, zabytkowym pojazdem.

Gdzie i kiedy rozglądać się za słynnym garbusem Galerii Młociny:

  • 18.09, godziny 11:00-14:00 – Plac zabaw w Parku Żeromskiego (przy pl. Wilsona)
  • 19.09, godziny 11:00-14:00 – Stawy Brustmana

#WarsztatyEtnoCafe

Warsztaty kawowe z Etno Cafe to stały punkt w repertuarze wydarzeń znajdującej się w Galerii Młociny Hali Hutnik.  Już 23 września o godzinie 19:00 miłośnicy kawy ponownie będą mieli okazję, by nauczyć się, jak samodzielnie przygotować swój ulubiony, poranny napój, wyciągając przy tym niespotykane dotąd aromaty. O tajemnicach pysznej kawy i alternatywnych metodach jej zaparzania opowie Karol Przesmycki – jeden z najlepszych trenerów baristów w Polsce. Wydarzenie będzie bezpłatne, a link do obowiązkowych zapisów znajdziemy na stronie Galerii Młociny.

#DjWika

Galeria Młociny nowo wskrzesiła tanecznego ducha Bielan i rozruszała całą stolicę. Ci, którzy jeszcze nie mieli okazji, by się o tym przekonać, powinni odwiedzić obiekt w środę 22 września i tupnąć nogą na bielańskich Dechach przy ponadczasowych brzmieniach. O wspaniałą, muzyczną atmosferę podczas międzypokoleniowej potańcówki niezmiennie zadba DJ Wika. Start o godzinie 19:00.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij