Zintegrowana kampania marketingowa loterii ESET

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Zintegrowana kampania marketingowa loterii ESET

Użytkownicy programu antywirusowego ESET mogą powalczyć o Forda Mustanga i wiele innych nagród w nowej loterii marki. Kampania marketingowa promująca akcję obejmuje działania w OOH, digitalu, social mediach, a także z obszaru influencer marketingu.

Agencja KERRIS Group wypromuje loterię organizowaną przez ESET między 1 września a 15 grudnia br., w której można wygrać Forda Mustanga GT, hulajnogi elektryczne oraz karty podarunkowe do sieci Decathlon.

Aby wziąć udział w loterii należy w trakcie trwania akcji kupić jeden ze wskazanych programów antywirusowych ESET do ochrony domowego komputera, zainstalować go na swoim komputerze, a następnie zgłosić swoje uczestnictwo na stronie loteria-eset.pl.

W ramach współpracy KERRIS Group odpowiada za opracowanie strategii, konceptu kreatywnego i komunikacji, stworzenie i moderację landing page w czasie trwania akcji, sesję zdjęciową oraz stworzenie key visuala i materiałów do kampanii digital: banerów, animacji oraz OOH. Firma ESET powierzyła również KERRIS Group planowanie, zakup i optymalizację mediów, obejmujące: kampanię display Google, kampanię na Facebooku i Instagramie, a także współpracę z wydawcami (banery i artykuły sponsorskie) m.in. AntyWeb, Spider’s Web, OLX, Ceneo, Skąpiec, Opineo oraz billboardy i citylighty w największych miastach w Polsce. Ford Mustang GT z brandingiem ESET będzie pojawiać się w różnych miejscach w Warszawie przez cały pierwszy miesiąc akcji, co wesprze dodatkowo widoczność działań w OOH. KERRIS Group zajmie się także współpracą z influencerami takimi jak, Duży w maluchu oraz Ziemniak, a także wybranymi działaniami public relations nt. loterii.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij