Druga konferencja „Polscy sprzedawcy na Amazon”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Druga konferencja „Polscy sprzedawcy na Amazon”

PSNA vol. 2 to wydarzenie, podczas którego uczestnicy będą mogli wysłuchać ciekawych wykładów oraz porozmawiać z praktykami operującymi na Amazon od wielu lat. Włączając się w tegoroczną konferencję, uczestnicy mogą także wesprzeć cele charytatywne.

Podczas wydarzenia organizowanego przez Gonito, które odbędzie się 1 października w Warszawie, wystąpią zarówno czynni sprzedawcy, jak i eksperci z dziedzin logistyki, integracji, pozycjonowania. reklamy, prawnej, księgowej i podatkowej, którzy będą dostępni również w sesji networkingowej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Po przerwie wywołanej pandemią wracamy do spotkań offline, które pozwalają na wymianę doświadczeń oraz kontaktów. Konferencja jednak nie będzie tylko stacjonarna, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc i liczne zapytania podjęliśmy decyzję o transmitowaniu online, tak by każdy chętny miał możliwość uczestniczenia w niej – mówi Damian Wiszowaty, CEO Gonito.

Informacją, którą warto podkreślić jest fakt, że cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na cele charytatywne.

– Oprócz ogromu wiedzy, który przekażą nasi prelegenci, chcemy podzielić się dobrem i wspierać tych, którzy najbardziej tego potrzebują – dodaje prezes Gonito. 

Pełen program tego unikatowego wydarzenia oraz rejestracja znajduje się na stronie: psna.pl. Transmisja live z konferencji dostępny będzie na Facebooku Gonito (facebook.com/GonitoPl) oraz YouTube (youtube.com/gonito).

Partnerami konferencji są: UPS Polska, IdoSell, BaseLinker oraz GS1 Polska.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij