Eksperci Volkswagen Financial Services dzielą się wiedzą w nowym cyklu filmów

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Eksperci Volkswagen Financial Services dzielą się wiedzą w nowym cyklu filmów

Volkswagen Financial Services przygotowuje cykl filmów o zakupie, finansowaniu i użytkowaniu samochodów firmowych i prywatnych. W ten sposób, w formie eksperckich porad, VWFS pokazuje użytkownikom aut, jak optymalnie korzystać z pojazdów pod kątem finansowym.

Volkswagen Financial Services, działając od niemal 25 lat na polskim rynku, zgromadził wiele doświadczeń w zakresie finansowania zakupu i użytkowania pojazdów. Ekspercką wiedzą postanowił się teraz podzielić z internautami w formie filmowych wywiadów ze specjalistami.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Eksperci VWFS w materiałach wideo zamieszczonych na YouTube odpowiadają na nurtujące konsumentów pytania, doradzają jak rozsądnie kupić i finansować auto, dzielą się też praktyczną wiedzą. Cykl w każdym odcinku będzie poruszał inne obszary tematyczne.

Tematem pierwszej części są kredyty i leasing z niskimi ratami. Ten sposób finansowania jest wciąż nowością na polskim rynku i budzi wśród klientów wiele pytań. Jak przebiega proces użytkowania i zwrotu pojazdu? Jak należy korzystać z samochodu? O czym pamiętać, przygotowując auto do zwrotu? Jakich zmian można dokonywać w pojeździe i co należy zgłaszać? Jakie są prawa i obowiązki leasingobiorców? Na te pytania odpowiada w materiale Paweł Bokun, Kierownik Działu Samochodów Używanych i Remarketingu w Volkswagen Financial Services.

Wywiady nagrywane są w VWFS STORE w Warszawie, pierwszym na świecie salonie samochodów używanych działającym pod własną marką Volkswagen Financial Services.

Drugi odcinek będzie poświęcony flotom pojazdów firmowych, w kolejnych poruszane będą m.in. temat zakupu samochodów używanych czy finansowania pojazdów elektrycznych. Kolejne odcinki cyklu dostępne będą na kanale Youtube Volkswagen Financial Services Polska.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij