Galeria Młociny przekazała tonę karmy dla czworonogów zamieszkujących podwarszawskie schroniska

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Galeria Młociny przekazała tonę karmy dla czworonogów zamieszkujących podwarszawskie schroniska

Galeria Młociny zorganizowała zbiórkę darów, w ramach której odwiedzający przekazali aż tonę karmy dla czworonogów przebywających w podwarszawskich schroniskach. Ponadto zebrano również koce, zabawki oraz preparaty na kleszcze.

Wakacje w Galerii Młociny pełne były inicjatyw mających na celu wsparcie potrzebujących. Obiekt nie zapomniał również o zwierzętach, które podczas każdego lata często zostają porzucane z powodu licznych wyjazdów swoich opiekunów. To okres szczególnie trudny dla schronisk, które mierzą się z brakiem funduszy na zakup artykułów niezbędnych dla przybywających czworonogów takich jak karmy, koce oraz preparaty na kleszcze.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

By dołożyć swoją cegiełkę i choć odrobinę odmienić los naszych braci mniejszych, Galeria Młociny zorganizowała wyjątkową wystawę fotografii Doroty Majcher przedstawiającą psy czekające na adopcję w Schronisku dla Zwierząt w Korabiewicach. Następnie w ramach współpracy z osobami, które zaadoptowały swoje pupile w Schronisku na Paluchu, zaprezentowano zdjęcia ukazujące poruszające serca metamorfozy „adopciaków”. Inicjatywom zachęcającym do odpowiedzialnej i przemyślanej adopcji towarzyszyła zbiórka darów, które przedstawiciele Galerii Młociny osobiście zawieźli do Schroniska dla Zwierząt w Celestynowie, Korabiewicach oraz na Paluchu. Obiekt właśnie poinformował, że klientom udało się zebrać aż tonę karmy.

– Organizacja akcji, zbiórka karmy i akcesoriów oraz późniejsze pakowanie darów były zdecydowanie najłatwiejszą częścią zadania. Dużo trudniejsze okazało się odwiedzenie trzech schronisk, poznanie mieszkających tam zwierzaków i powrót do Warszawy bez łez w oczach. Wiemy, że nie zmienimy całego świata, ale dzięki naszym wspaniałym klientom, którzy przez 1,5 miesiąca podarowali dla bezdomnych zwierzaków tonę karmy oraz niezliczoną ilość akcesoriów, mogliśmy w pewnym stopniu przyczynić się do poprawy warunków życia naszych czworonożnych przyjaciół. Podsumowując całą akcję, mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć jedno: nie kupuj – adoptuj! Schroniska są pełne wspaniałych zwierząt, które potrzebują równie wspaniałych domów – mówi Katarzyna Łobejko, office manager Galerii Młociny, koordynatorka inicjatyw mających na celu wsparcie schronisk dla zwierząt z województwa mazowieckiego.

Galeria Młociny nie zwalnia tempa i już zapowiada kolejne inicjatywy mające na celu niesienie pomocy potrzebującym. Obiekt dokłada wszelkich starań, by kojarzyć się mieszkańcom Warszawy nie tylko z bogatą ofertą zakupową, ale i miejscem życia społecznego, zaangażowanym w działania mające na celu wsparcie potrzebujących. Centrum handlowe zachęca do kontaktu wszystkich tych, którzy pragną dołożyć swoją cegiełkę do prospołecznych inicjatyw i wspólnie zmieniać świat na lepsze.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij