Z okazji 100-lecia Nasza Księgarnia ruszyła z akcją charytatywną „100 tysięcy na 100-lecie”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Z okazji 100-lecia Nasza Księgarnia ruszyła z akcją charytatywną „100 tysięcy na 100-lecie”

Wszyscy mamy marzenia, wszyscy chcemy je spełniać. Niektórzy jednak nie mają możliwości, by bez pomocy z zewnątrz zrealizować chociaż część z nich. Na szczęście każdy z nas może pomóc. To jest prostsze, niż myślisz!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Fundacja Dziecięca Fantazja jest organizacją non profit, mającą status organizacji pożytku publicznego. Od 2003 roku spełnia najskrytsze marzenia ciężko i nieuleczalnie chorych dzieci w całej Polsce. Moc spełnionego marzenia daje dziecku i jego rodzinie nadzieję i siłę do dalszej walki o życie i zdrowie! By je realizować, fundacja potrzebuje środków, które otrzymuje od ludzi i firm dobrej woli. Ty też możesz pomóc, biorąc udział w zbiórce!

Dlaczego ta zbiórka jest wyjątkowa? Wydawnictwo Nasza Księgarnia z okazji 100-lecia istnienia postanowiło wesprzeć podopiecznych fundacji i zaproponowało zorganizowanie zbiórki pod nazwą „100 tysięcy na 100-lecie”. Jej schemat jest prosty – Wy wpłacacie dowolną kwotę, a Nasza Księgarnia ją podwaja. Celem jest uzbieranie 100 tysięcy złotych od osób wpłacających na marzenia podopiecznych fundacji. Łącznie możemy pozyskać aż 200 tysięcy złotych, gdyż wydawnictwo wszystkie te wpłaty podwoi.

Naszą zbiórkę wspierają też znani i lubiani, m.in.: Artur Andrus, Ania Kęska (@aniamaluje), Natalia Kukulska oraz Maciej Orłoś.

Z pozyskanych funduszy Fundacja Dziecięca Fantazja chce spełnić aż 100 marzeń chorych dzieci, których rodzin nie stać na zakup prezentów, ponieważ wszystkie dostępne środki wydają na leczenie i rehabilitację. Ich podopieczni, dzieci cierpiące na choroby zagrażające życiu, takie jak nowotwory, nieuleczalne schorzenia genetyczne lub wady wrodzone, cieszą się z każdego prezentu, a marzenia mają takie same jak ich zdrowi rówieśnicy. Marzą o zabawkach – aby bawiąc się, móc usprawniać ręce, o rowerach dla niepełnosprawnych – aby poczuć się wolnymi, o konsolach do gier – aby zatracić się w wirtualnym świecie i nie myśleć o rzeczywistości, w końcu o książkach i laptopach – aby kontynuować naukę.

Razem możemy spełnić bardzo wiele dziecięcych marzeń. Pomagajmy! Liczy się każda, nawet najmniejsza kwota!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij