Piwo rapera Onara będzie dostępne na kilku kontynentach

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Piwo rapera Onara będzie dostępne na kilku kontynentach

2 października br. w Hali Gwardii w Warszawie odbędzie się premiera piwa ACHTUNG. Stworzona przez Onara we współpracy z browarem rzemieślniczym Funky Fluid marka piwa dostępna będzie zarówno w Polsce jak i za granicą. Nowy projekt artysty związany jest z premierą jego nowego albumu.

Premiera piwa ACHTUNG odbędzie się na Hali Gwardii już 2 października o godzinie 20:00 -w drugim dniu trzydniowego festiwalu z okazji trzecich urodzin Funky Fluid. Dla gości, którzy przyjdą na wydarzenie, przygotowane zostały liczne atrakcje, ale przede wszystkim będzie to pierwsza okazja by spróbować piwo ACHTUNG typu Hazy IPA o soczystym, tropikalnym smaku i aromacie, za które odpowiada chmiel sabro. Afterparty po premierze piwa zacznie się o godzinie 23:00 w lokalu Cuda na Kiju, gdzie obecny będzie również Onar.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Jestem niezmiernie podekscytowany faktem, że piwny projekt ACHTUNG udało nam się doprowadzić do końca, a tak naprawdę do początku, bo dopiero teraz trafi do Waszych szklanek. Najlepsze w tym projekcie jest to, że powstał on czysto z pasji i wzajemnego szacunku do lat, które każdy z nas poświęcił swojej pracy. Dodatkowo, że jest to nasz autorski przepis, piwo specjalnie warzone, będące efektem wielu spotkań i degustacji. Połączyliśmy z Funky Fluid siły oraz pasję i zrobiliśmy piwo. Wyszła absolutna petarda, w końcu „ACHTUNG" zobowiązuje. Wasze zdrowie! – tak Onar mówi o współpracy z Funky Fluid.

Piwo ACHTUNG trafi do regularnej sprzedaży 7 października. Marka dostępna będzie w ponad 100 lokalach w Polsce i zagranicą -w Belgii, Czechach, Danii, Francji, Hiszpanii, Norwegii, Portugalii, Szwecji, na Litwie, Słowacji, Ukrainie i Węgrzech, a nawet w Tajlandii. Onar pojawi się również na Warszawskim Festiwalu Piwa, który odbywa się między 7 a 9 października. Piwo ACHTUNG w połowie października trafi również do sklepów LIDL w całej Polsce.

Premiera piwa jest elementem akcji związanej z nowym wydawnictwem Onara. Płyta „ACHTUNG” ukaże się na rynku 1 października. Za koncepcje i koordynację działań odpowiedzialna jest agencja marketingu muzycznego Starship prowadzona przez Zbigniewa Niedziałka i Piotra Gąssowskiego.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij