Eskadra z organizacją Mistrzostw Europy Amp Futbol Kraków 2021

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Eskadra z organizacją Mistrzostw Europy Amp Futbol Kraków 2021

Agencja Eskadra w ramach wygranego przetargu zajęła się kompleksową organizacją i obsługą Mistrzostw Europy Amp Futbol 2021. Turniej, w którym o zwycięstwo walczyło 14 drużyn, odbył się w Krakowie w dniach 12-19 września na terenie trzech obiektów sportowych.

Amp Futbol to rozgrywki piłki nożnej, w których udział biorą zawodnicy po jednostronnej amputacji kończyny dolnej, bądź – w przypadku bramkarza – kończyny górnej. Z powodu pandemii Mistrzostwa Europy Amp Futbol 2021 zostały rozegrane z jednorocznym opóźnieniem. Jednak oczekiwanie na turniej jedynie zaostrzyło apetyt zawodników oraz kibiców na sportowe zmagania – turniej cieszył się sporym zainteresowaniem, a emocje – zwłaszcza w finałach – sięgały zenitu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Obsługa organizacyjna Mistrzostw Europy Amp Futbol Kraków 2021 została powierzona agencji Eskadra. Krakowska agencja w ramach wygranego przetargu zajęła się m.in. opracowaniem projektów graficznych, produkcją materiałów, a także brandingiem. Po stronie Eskadry znalazła się m.in. całościowa organizacja eventowa, w tym: obsługa trzech obiektów sportowych na terenie Krakowa, oraz całościowa koordynacja działań organizacyjnych – od brandingu po zapewnienie infrastruktury sportowej. Wszystko w ramach współpracy projektowej po wygranym przetargu na zlecenie Amp Futbol Polska.

– Mistrzostwa Europy Amp Futbol Kraków 2021 były dużym przedsięwzięciem logistycznym – turniej rozgrywał się na terenie trzech obiektów sportowych i pięciu boisk. Wymagało to dobrego przygotowania ekip technicznych oraz wzorowej organizacji. Przez część turnieju warunki pogodowe nie sprzyjały ani zawodnikom, ani widowni, jednak na szczęście wszystkie mecze były transmitowane w Internecie a część w telewizji – kto przestraszył się deszczu, mógł zobaczyć mecz w domu. Choć niepotrzebnie, bo atmosfera na stadionie była naprawdę gorąca. Przedsięwzięcie było wymagające, ale zdecydowanie warte naszej pracy – świetny nastrój towarzyszący całej imprezie zdecydowanie wynagrodził nasz wysiłek. Ogromne gratulacje dla całej ekipy organizacyjnej, wszystkich drużyn i – przede wszystkim – naszej wspaniałej reprezentacji, która pokazała futbol na naprawdę wysokim poziomie. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy! – mówi Andrzej Jędrzejek, production director Eskadry.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij