Shell świętuje Tydzień Kawy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Shell świętuje Tydzień Kawy

Jak wynika z badania SW Research*, 76 proc. respondentów nie wyobraża sobie dnia bez picia kawy, a 80 proc. miłośników małej czarnej pije ją „na mieście”. W odpowiedzi na te trendy i przy okazji obchodzonego Dnia Kawy, Shell organizuje Tydzień Kawy dla wszystkich klientów. W ramach akcji konsumenci mogą otrzymać kupon na gratisową kawę lub napić się jej w coffee bike’ach w wybranych miastach w Polsce. Kawę Shell Café będą mogli znaleźć między innymi mieszkańcy Warszawy – przed Pałacem Kultury i Nauki. Wszystko za sprawą nowego, wprowadzonego w połowie sierpnia konceptu kawiarniano-gastronomicznego Shell Café.


Tankuj paliwo i zyskuj kawę

W ramach Tygodnia Kawy za zatankowanie min. 30 litrów paliwa Shell V-Power lub za zakup produktów z oferty Shell Café (z wyłączeniem wody, słodkich wypieków oraz sezamków) za min. 6 zł klienci otrzymają jednorazowy kupon na wybraną kawę Shell Café o pojemności 200 ml. W ramach kuponu mają do wyboru: espresso, kawę czarną, z mlekiem, cappuccino, flat white lub caffè latte. Kupon jest ważny do 5 października i można go zrealizować na dowolnej stacji Shell objętej promocją. Przy jednej transakcji kasowej wydawany jest jeden kupon.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Shell Café nie tylko na stacjach

Miłośnicy kawy, chcący spróbować nowej Shell Café, nie będą musieli jechać na stacje. W wybranych dniach do 8 października włącznie mieszkańcy Katowic, Poznania, Wrześni, Wrocławia i Warszawy będą mogli napotkać coffee bike’i z aromatyczną kawą Shell Café podczas najpopularniejszych spacerowych tras miejskich. Poniżej pełna lista:

  • Warszawa, Bulwary Wiślane, 02.10.2021 w godzinach 09:00–15:00
  • Katowice, Park Trzy Stawy, 02.10.2021 w godzinach 10:00–16:00
  • Września, Park im. Dzieci Wrzesińskich, okolice ronda Stanisława Matyi, 02.10.2021 w godzinach 10:00–16:00
  • Wrocław, Park Kleciński, 02.10.2021 w godzinach 10:00–16:00
  • Wrocław, Park Skowroni, 02.10.2021 w godzinach 10:00–16:00
  • Wrocław, Park Grabiszyński, 02.10.2021 w godzinach 10:00–16:00
  • Poznań, Termy Maltańskie, 05.10.2021 w godzinach 10:00–16:00
  • Warszawa, PKP Śródmieście, 08.10.2021 w godzinach 7:30–13:00

 – Badanie SW Research pokazało, że 80 proc. miłośników małej czarnej pije kawę poza domem. Z okazji Dnia Kawy chcieliśmy wyjść naprzeciw naszym klientom i zaoferować im kawę, w miejscach, w których najczęściej bywają. Kawa zadomowiła się już na dobre w naszym codziennym życiu i chwytamy ją rano, idąc do pracy czy będąc na spacerze z przyjaciółmi. Chcemy, aby w takich chwilach towarzyszyła im jakościowa, aromatyczna kawa pozyskiwana ze zrównoważonych ziaren – taka jak Shell Café – mówi Mikołaj Pawlak, starszy manager kategorii Shell Café, Shell Polska.

Shell Café – nowa jakość kawy w wydaniu Shell

Shell Café to nowy koncept kawiarniano-gastronomiczny, który firma wprowadziła w połowie sierpnia w Polsce, jak i w innych krajach europejskich. Obecnie jest dostępny w 237 punktach Shell w naszym kraju.

Shell Café testuje nowe opcje posiłków i napojów. Pierwszym są własne mieszanki kawy Shell Café. Dzięki współpracy z cenionymi na całym świecie ekspertami i roastmasterami firma pozyskuje z ziaren dwie markowe mieszanki kawy palonej:

  • ESPRESSO 80 proc. arabica i 20 proc. robusta, ciemna palona, bogata, intensywna, korzenna, doskonale zrównoważona. Pochodzenie: Azja Południowo-Wschodnia, środkowa Ameryka Południowa
  •  LUNGO/AMERICANO 100 proc. arabica, średnio palona Pochodzenie: środkowa Ameryka Południowa

Shell Café to nie tylko kawa. To również oferta spożywcza rozszerzona o croissanty czy kanapki marki własnej. Zmienia się również wnętrze stacji – gościnne otoczenie kawiarniane zapewni klientom komfortowy odpoczynek przed dalszą podróżą.

 

* Badanie zostało przeprowadzone na grupie badawczej 1000 Polaków, którzy piją kawę min. raz w tygodniu, sierpień 2021

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij