Agnieszka Gozdek jurorką Euro Effie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agnieszka Gozdek jurorką Euro Effie

Agnieszka Gozdek, strategy director & partner agencji 180heartbeats + JUNG v MATT została wybrana do grona 100 profesjonalistów z 24 krajów europejskich tworzących jury tegorocznej edycji Euro Effie. Będzie oceniała efektywność kampanii w kategorii Multi Market/Positive Change.

Gozdek jest wielokrotną laureatką i jurorką polskiej edycji Effie. Z początkiem października została strategy director & partner w 180heartbeats + JUNG V MATT. Ma 20-letnie doświadczenie w branży marketingowej, w tym doświadczenie w pracy i innowacjach dla największych marek. Wcześniej była m.in. strategy directorką w Grey i Isobar oraz konsultantką i partnerką w firmie doradztwa marketingowego Stratosfera.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Współtworzyła nagrodzoną srebrnym Effie strategię wprowadzenia na rynek marki Play czy kuchni Ikea METOD, za którą otrzymała złote Effie oraz w ostatnich latach – nagradzane Effie kampanie dla Skoda i Provident „Mam plan”. Ponadto prowadziła ponad 50 procesów doradczych z zakresu innowacji cyfrowych, strategii marki i portfela. Jest wykładowczynią MBS by Effie i Szkoły Strategii Marki SAR. 

Effie to globalny konkurs i forum, którego celem jest inspirowanie i promowanie efektywności marketingowej. Nagrody są otwarte dla wszystkich agencji i marek, które chcą zostać docenione za swoje najbardziej efektywne działania marketingowe, które przyniosły wymierne rezultaty. Jurorzy przyglądają się szerokiemu zakresowi cech każdej kampanii i oceniają zgłoszenia na podstawie dowodów na to, że komunikacja handlowa była kluczem do sukcesu kampanii. Cechy te są podsumowane w czterech kategoriach: Wyzwanie strategiczne, Strategia kreatywna, Wcielenie pomysłu w życie oraz Efektywność. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas internetowej gali Effie Europe Awards, która odbędzie się 1 grudnia. 

Konkurs Effie Awards Europe organizowany jest przez Europejskie Stowarzyszenie Agencji Komunikacyjnych (EACA) we współpracy z Procter & Gamble, The European Interactive Digital Advertising Alliance (EDAA), The European Publishers' Council, Adforum.com i Viva Xpress Logistics.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij