FOREO wypuszcza edycję limitowaną kultowej szczoteczki LUNA 3

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
FOREO wypuszcza edycję limitowaną kultowej szczoteczki LUNA 3

FOREO prowadzi akcję „Jesteście WYjątkowi”, aby pokazać, że każdy niezależnie od płci, wieku czy koloru skóry, może poczuć się piękny i doceniony. Marka stworzyła unikalny model kultowej szczoteczki LUNY 3 – YOUnique LUNĘ, o artystycznym designie. Otrzyma ją 100 osób na świecie, w tym 3 z Polski.

FOREO = FOR Every One!

Wyjątkowość drzemiąca w każdym z nas to coś, co musimy zacząć doceniać. Warto nauczyć się wierzyć w siebie, swój styl, sposób wyrażania i nie zawsze podążać za narzuconymi „trendami”, które mogą zgasić iskierkę nawet w najpiękniejszej wewnętrznie osobie. Opierając się na szwedzkich wartościach FOREO chce o tym przypominać na co dzień. Dlatego marka stworzyła 100 limitowanych szczoteczek LUNA, z których każda jest małym dziełem sztuki, nawiązującym do naszej różnorodności. Każda z LUN trafiła do WYjątkowych osób na całym świecie. Ich powstawaniu towarzyszyła myśl przewodnia – otwierania otaczającej nas rzeczywistości dla osób uzdolnionych w różnych kierunkach i wyjątkowych, bez względu na ich pochodzenie, płeć, wizerunek czy kolor skóry. Aby nie bały się otwarcie być sobą i spełniały marzenia.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jesteście WYjątkowi

FOREO oddało głos 100 WYjątowym osobom na całym świecie, prosząc, aby opowiedziały o codziennych zmaganiach i tym, jak radzą sobie z przeciwnościami. Czym kierowała się marka przy wyborze pozytywnych ambasadorów? Ich miłością do samego siebie, otwartym podejściem do życia i motywowaniem innych do tego, aby nie bali się być YOUnique! 3 wybranych w Polsce ambasadorów akcji codziennie inspiruje i zachęca do bycia sobą nie tylko w sferze Social Mediów, ale też poza nimi:

Paweł Chudzińki – pizzapaweł

Paweł Chudziński, zanany jako pizzapaweł działa głównie na TikToku oraz Instagramie. To jedna z najbardziej pozytywnie zakręconych i uśmiechniętych osób na polskich social mediach. Paweł należy do społeczności LGBTQ+ i otwarcie mówi o tym na swoich kanałach, będąc wspaniałą, WYjątkową inspiracją dla wielu młodych ludzi. Paweł chętnie udziela się też w uświadamiających akcjach społecznych – pojawił się między innymi na muralu w Warszawie, który Netflix i TikTok stworzyli z okazji Miesiąca Dumy.

Karolina Gołębiewska – Stylizacje

Karolina Gołębiewska to jedna z najpopularniejszych polskich influencerek, która od lat swoimi pozytywnymi wibracjami, otwartością i kreatywnością motywuje do działania oraz zdobywa rzesze fanek i fanów. Karolina nie boi się eksperymentować ze swoim wyglądem i tytułowymi stylizacjami. Stworzyła od podstaw wspaniale prosperujący biznes. Od lat w swoim własnym stylu inspiruje, pomaga innym polubić swoje „niedoskonałości”, kreuje markę osobistą w sieci i nie oglądając się na komentarze realizuje się w swoich pasjach. Jest absolutnie WYjątkowa i jedyna w swoim rodzaju.

Weronika Heck – Mamikoyoko

Weronika Heck to barwna osobowość polskich Social Mediów, której wizerunek od lat wzbudza duże zainteresowanie. Choć swoją karierę zaczynała od gotyckiej, alternatywnej modelki, Weronika nie lubi się szufladkować i zamykać na jeden styl. Kocha bawić się modą i makijażem, ale jest też bardzo popularna w świecie gamingowym. Pokonała tysiące kilometrów, żeby zamieszkać na drugim końcu globu i stawiać sobie kolejne wyzwania. Jej oryginalny wizerunek, którego nie boi się eksponować, osobowość, trafne spostrzeżenia i niebanalne zainteresowania sprawiają, że jest absolutnie YOUnique.

Misją FOREO jest dbanie o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie milionów osób na świecie. To fundament marki i jej integralna część, na stałe powiązana z jej DNA. Dlatego FOREO wspiera pozytywne zmiany, które coraz częściej możemy dostrzec wokół nas, podkreślając tym samym, że świat należy do tych, którzy nie boją się być inni, a każdy z nas jest naprawdę WYjątkowy!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij