„Moda na Allegro” – digitalowa kampania skierowana do Pokolenia Z

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Moda na Allegro” – digitalowa kampania skierowana do Pokolenia Z

Rozpoczyna się jesień – czas odświeżyć garderobę, stworzyć nowe stylówki i szukać prawdziwych modowych perełek w supercenach. To wszystko staje się łatwe dzięki Allegro, które daje się poznać millenialsom i generacji Zet w nowej, stylowej odsłonie.

Przy tworzeniu komunikacji dla młodszych pokoleń ważne jest nie tylko dotarcie tam, gdzie spędzają większość czasu, czyli do digitalu. Równie ważne jest wybranie obszarów, które są im szczególnie bliskie. Stąd wspólne podejście do kategorii mody Allegro i zaangażowanych w kampanię influencerów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Dla osób od 18. do 30. roku życia moda jest pierwszą rozpatrywana kategorią, jeżeli chodzi o zakupy na Allegro, na dodatek niemal co 4. przedstawiciel Gen Z podejmuje decyzję zakupową na podstawie opinii twórców internetowych. Połączenie tych elementów stało się dla nas oczywistym sposobem komunikacji skierowanej do młodych – mówi Maciej Twardowski, executive creative director, Ogilvy Polska.

– Komunikacja skierowana do młodych powinna być autentyczna, zależało nam, żeby opowiedziane przez nas historie oddawały realne sytuacje z życia bohaterów. Dlatego zaangażowane do projektu influencerka, stylistka i fotografka są nimi w rzeczywistości – mówi Artur Bolesławski, creative group head, Ogilvy Polska.

Filmy opowiadają historię sesji fotograficznej, podczas której bohaterki dzielą się informacjami o modzie, okazjach i sprawdzonych markach na Allegro.

 

– Zależy nam na wzmocnieniu wizerunku kategorii wśród osób młodych oraz pokazaniu im, że Allegro to również markowa modowa. W projekt zaangażowaliśmy znaną polską influencerkę Edytę Zając oraz fotografkę Martę Wojtal i stylistkę influencerkę Magdę Jagnicką – mówi Justyna Kulpa, brand management expert, Allegro.

Poza rozpoczęciem działań obejmujących YouTube i displaye Allegro podjęło współpracę z influencerami, poszerzając zasięg kampanii wśród grupy docelowej. Filmy wyreżyserował Krzysztof Grajper, za produkcję odpowiadało studio MOON Films, za postprodukcję Televisor, a Juice za montaż dźwięku. Zakupem mediów display zajął się Starcom.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij