Marka Chopin Perfumes partnerem XVIII Konkursu Chopinowskiego w Warszawie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Marka Chopin Perfumes partnerem XVIII Konkursu Chopinowskiego w Warszawie

Miraculum S.A. – właściciel marki Chopin Perfumes z wielkim zaangażowaniem wspiera ambitne projekty związane z kulturą. Tegoroczny konkurs odbywa się od 2 do 23 października 2021 w Filharmonii Narodowej w Warszawie, która po raz kolejny stanie się stolicą światowej pianistyki.

Konkurs Chopinowski jest wizytówką Polski na świecie. To turniej muzyczny o globalnym zasięgu i ogromnej renomie, od niemal stu lat budzący pozytywne skojarzenia z Polską i skutecznie promujący polską kulturę. Obok olbrzymiej roli, jaką pełni w popularyzacji muzyki Chopina, odkrywa największe talenty pianistyczne, zapewniając młodym muzykom najskuteczniejszy start w międzynarodowej karierze. Jest źródłem wielokulturowej polaryzacji, którą świat obserwuje w różnorodnych interpretacjach muzyki genialnego kompozytora.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kunszt i najwyższa jakość to kluczowe filary marki Chopin Perfumes. Wody perfumowane to olfaktoryczna interpretacja kompozycji Mistrza, z których każda opowiada własną historię i tworzy wiele różnych warstw emocji. Natomiast luksusowe opakowania zaprojektowano łącząc rzemieślniczą finezję z kultową elegancją. Dostępne w ofercie trzy kultowe zapachy OP. 25, 28 i 9 odzwierciedlają perfekcję, mistrzostwo i magię arcydzieł Chopina oraz zapraszają do wejścia w efemeryczny świat ponadczasowej męskości, tylko dla koneserów.

– Jesteśmy dumni, że możemy wspierać artystów biorących udział w Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym oraz przyczyniać się do rozwoju kultury w Polsce – mówi przedstawiciel marki Chopin Perfumes.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij