Piotr Zach awansował w agencji Social Lama

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Piotr Zach awansował w agencji Social Lama

We wrześniu br. w agencji Social Lama na stanowisko social media manager awansował Piotr Zach.

Piotr Zach w Social Lamie pracuje od lutego 2019 roku. Do jego obowiązków na nowym stanowisku należy kompleksowa współpraca z klientem, tworzenie i wdrażanie strategii komunikacji, zarządzanie projektami i zespołem. Specjalizuje się w tworzeniu treści tekstowych. W swoim portfolio posiada profile marek z branży m. in. zoologicznej, spożywczej, medialnej, medycznej. Obecnie będzie kontynuował działania dla dotychczasowych Klientów: AQUAEL, Aquael ZOO, Comfy, Vobis, Press Service Monitoring Mediów, CM GAMMA.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Ponadto Piotr Zach wspiera grupę Good One, do której należy Social Lama, w procesach przetargowych; jest także odpowiedzialny za działania rekrutacyjne. Tworzy treści publikowane w mediach branżowych, a w zakresie jego przyszłych obowiązków będzie leżeć również prowadzenie szkoleń.

Jest absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku marketing oraz filologii polskiej na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. W Social Lamie pracę rozpoczynał jako community moderator, później rozpoczął kompleksową obsługę klientów. Przez prawie 3 lata zdobywał doświadczenie na kolejnych stanowiskach w strukturze agencji. Autor tekstów o tematyce sportowej, pisał m. in. dla portali probasket.pl i nflpolska.com.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij