Agencja UM wygrywa obsługę Pyszne.pl

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja UM wygrywa obsługę Pyszne.pl

Agencja mediowa, należąca do grupy Mediabrands, wygrała przetarg na planowanie i zakup mediów firmy Just Eat Takeaway.com. W jego efekcie polski oddział agencji UM rozpoczyna współpracę z Pyszne.pl.

Sieć agencji mediowych UM zwyciężyła w globalnym przetargu na obsługę mediową Just Eat Takeaway.com., właściciela platformy Pyszne.pl. W wyniku konkursu UM zajmie się planowaniem i zakupem mediów dla Just Eat Takeaway.com na kolejnych, dziewięciu rynkach w Europie. Tym samym UM będzie obsługiwał tę firmę na łącznie 21 rynkach, w tym m.in. w Wielkiej Brytanii, Australii, Kanadzie i kilku europejskich państwach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– W przetargu wykorzystaliśmy nasze pozycjonowanie Futureproof, które doskonale wpisuje się w realizację celów biznesowych digitalowej platformy Pyszne.pl. Zespół z Polski brał czynny udział w strategicznym etapie konkursu. Dzięki konsolidacji obsługi w naszej sieci będziemy mogli wykorzystać wiedzę i doświadczenie z innych rynków, na których już współpracujemy od pewnego czasu – mówi Justyna Mazur, chief client relations officer w Mediabrands.

Współpraca z Pyszne.pl i agencją UM formalnie nastąpi na początku 2022 r. Szefem obsługi tego klienta będzie Monika Kowal, group account director agencji UM. Globalna współpraca z Just Eat Takeaway.com a siecią UM trwa od 2019 roku.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij