Agencja Face it została partnerem wydania biografii Debbie Harry, liderki zespołu Blondie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja Face it została partnerem wydania biografii Debbie Harry, liderki zespołu Blondie

Gwiazda punka, legenda rocka, sex-symbol, ikona stylu – kontrowersyjna wokalistka zespołu Blondie wydała w Polsce autobiografię pt. „FACE IT”. Partnerem publikacji, odpowiedzialnym również za działania promocyjne, została warszawska agencja PR – nomen omen – Face it!

Do zadań Face it! należy całościowa obsługa projektu – od procesu wydania książki, po jej promocję. Na początkowym etapie agencja była odpowiedzialna za wybór wydawnictwa w Polsce (projekt został zrealizowany z wydawnictwem muzycznym Kagra) i koordynację procesu publikacji, w tym za korektę książki.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach działań promocyjnych agencja zorganizowała uroczystą premierę książki, która odbyła się w Pałacu Lubomirskich, w ramach cyklu Business Centre Club After Hours. Spotkanie autorskie poprowadził dziennikarz Hirek Wrona, a fragmenty książki artystki przeczytała aktorka Anna Powierza. O Debbie Harry na konferencji opowiedzieli znani muzycy: Urszula Dudziak, Anja Orthodox czy Krzysztof „Grabaż” Grabowski. Również sama autorka, Debbie Harry, połączyła się z dziennikarzami i zaproszonymi gośćmi, aby podzielić się przemyśleniami o swojej biografii.

Agencja Face it! odpowiada także za prowadzenie biura prasowego i relacje z mediami, w tym koordynację wywiadów z międzynarodową gwiazdą, które ukazały się już w telewizji, radiu, internecie i w prasie drukowanej.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij