Amazon otworzył w Europie pierwszy czterogwiazdkowy koncept handlowy

Amazon otworzył w Europie pierwszy czterogwiazdkowy koncept handlowy

W samych Stanach Zjednoczonych Amazon ma już ponad 30 takich sklepów, ale w Europie to dopiero pierwszy taki salon. Czym się wyróżnia czterogwiazdkowy sklep giganta internetowego?

Pierwszy europejski sklep 4-star Amazon został otwarty w centrum handlowym Bluewater w Greenhithe (hrabstwo Kent) w Wielkiej Brytanii. To, czym wyróżnia się w ogóle koncept czterogwiazdkowych salonów Amazona to sprzedaż wyłącznie produktów, które otrzymały co najmniej cztery gwiazdki w ocenach klientów dokonujących zakupów on-line. To daje asortyment składający się z ok. 2000 pozycji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ofercie takich sklepu znajdziemy zatem najlepiej oceniane książki, elektronikę użytkową, zabawki, gry i artykuły gospodarstwa domowego. Oczywiście asortyment będzie się zmieniał i aktualizował ze względu na nowe oceny klientów, które pojawiają się na internetowej platformie zakupowej.

Andy Jones, dyrektor 4-gwiazdkowego Amazona w Wielkiej Brytanii, jeszcze nie zdradza, czy w jego kraju powstaną kolejne tego typu koncepty sprzedażowe. Nie wiadomo też, czy ten format pojawi się także w innym miejscu w Europie.

PS

Amazon w swoich sklepach wprowadził system bezdotykowego skanowania dłoni. Celem jest oferowanie bezpiecznej i wygodnej formy dokonywania płatności. Technologia budzi wątpliwości wśród klientów, dlatego firma postanowiła dodatkowo ich zmotywować, oferując po 10 dolarów za skan.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij