Krajowi guru od marketingu na Infoshare 2021. Sprawdź kto wystąpi!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Krajowi guru od marketingu na Infoshare 2021. Sprawdź kto wystąpi!

Już 14-15 października, podczas 2 dni Infoshare 2021 na Marketing Stage zobaczymy takich ekspertów jak Mick Griffin, Janina Bąk, Marek Jankowski, Kamil Bolek czy Artur Jabłoński. Konferencja w formule stacjonarnej odbędzie się w gdańskim AmberExpo i połączona będzie z transmisją na żywo.

Prelegenci Marketing Stage na Infoshare 2021 przedstawią holistyczne spojrzenie na marketingową stronę prowadzenia biznesu. Wśród poruszanych tematów będą m.in. zagadnienia dotyczące analityki danych, trendów martech, e-commerce oraz cyfrowej transformacji. Zobaczymy między innymi Janinę Bąk (Janina Daily), która opowie o tym, jak nie popełniać najczęstszych błędów w analizie i interpretacji danych, a także jak mądrze zautomatyzować proces analizy statystyk. Paulina Mazur (Paulina Mazur Communication & Events) przybliży, czym jest boss branding, a Jakub Biel zdradzi 5 sposobów na kreatywną reklamę za grosze. Na scenie wystąpią również m.in. Marek Jankowski, Kamil Bolek, Mick Griffin, Kamil Kozieł, Tomasz Palak, Paweł Sala czy Łukasz Chwiszczuk.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Eksperci wyjaśnią, jak technologie zmieniają oblicze marketingu oraz jak wykorzystywać nowoczesne rozwiązania w codziennej pracy. Zdradzą tajniki przygotowywania ciekawych materiałów video i inspirujących podcastów i skutecznej komunikacji. Nie zabraknie też takich tematów jak social media, marketing i e-mail marketing, a także SEO/SEM i marketing automation.

Infoshare 2021 – tu spotyka się biznes i technologie

Specjaliści od marketingu, poza dedykowaną sceną, będą mieli możliwość poszerzenia swojej wiedzy i poznania ekspertów występujących na pozostałych 4 scenach konferencji. Wystąpią na nich m.in. Rob Smedley – ekspert Data Science Formuły 1, Brittany Kaiser – jedna z kluczowych sygnalistów Cambridge Analytica, Erika Cheung z Ethics in Entrepreneurship, Craig Spence ze Spotify czy Johannes Lenhard z Uniwersytetu w Cambridge. Będą mogli przyjrzeć się także najnowszym rozwiązaniom technologicznym prezentowanym przez wystawców w hali Expo.

Uczestnicy będą mogli skorzystać również z szeregu dodatkowych atrakcji. Po ponad roku przerwy networking na żywo powraca na konferencję Infoshare za sprawą stacjonarnego formatu wydarzenia, jak i szeregu imprez towarzyszących, jak Before Party i Great Networking Party z koncertem na żywo.

Bilety

Darmowy wstęp na konferencję przewidziano dla posiadaczy Basic Pass, który uzyskać można po uprzedniej rejestracji. Umożliwia on dostęp do otwartej sceny Arena, Expo Partnerów, Wirtualnego Expo Startupów oraz otwartych wydarzeń towarzyszących. W tym roku pierwszy raz za darmo dostępny jest także dedykowany startupom Startup Pass. Nowością w ofercie jest Networker Pass skierowany do osób, które na Infoshare chcą przede wszystkim nawiązać nowe kontakty biznesowe.

Aby zagwarantować udział w wydarzeniu, nawet w przypadku obostrzeń ograniczających liczbę osób na terenie AmberExpo, organizatorzy oferują bilet stacjonarny w cenie online.

Bilety dostępne są na stronie infoshare.pl/is-register
Więcej informacji znajduje się na stronie infoshare.pl

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij