Dawid Kolasiński objął stanowisko team leadera w TechNest

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Dawid Kolasiński objął stanowisko team leadera w TechNest

Do agencji TechNest (Group One) w roli team leadera dołącza Dawid Kolasiński. Będzie odpowiedzialny za koordynację działań zespołu website business support, który realizuje projekty dla wiodącej niemieckiej marki automotive na ponad 130 rynkach.

Nowy team leader będzie raportować do Iwo Orzełka, service delivery leada. Zespół website business support jest pierwszym punktem kontaktu dla rynków w zakresie weryfikacji poprawnego działania aplikacji stron internetowych zarówno w formacie desktopowym jak i mobile.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dawid ma na koncie 5-letnie doświadczenie w branży marketingowej, które zdobywał m.in. na pozycji project managera w agencji eg+ wordlwide, czy jako user marketing specialist w Bosch.

Oprócz zespołu website business supportu, w TechNest działa także team market konsultantów odpowiedzialnych za kampanie na stronach klienta. Łącznie w spółce pracuje obecnie ponad 40 osób.

Budowa i rozwój zespołu jest wynikiem przetargu, w ramach którego TechNest przejął zarządzanie stronami klienta na ponad 130 rynkach w oparciu o rozwiązania Adobe. Miks kompetencji TechNest obejmuje także analitykę i technologię, które personalizują komunikację z konsumentem na serwisach marki.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij