Domodi x WP Fashion Show – wyjątkowy projekt modowy online

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Domodi x WP Fashion Show –  wyjątkowy projekt modowy online

Podczas Domodi x WP Fashion Show zobaczymy najnowsze kolekcje znanych marek na sezon jesień/zima 2021. Katarzyna Cichopek porozmawia także m.in. z Mają Sablewską, Martą Siniło, Mileną Bekalarską i innymi ekspertkami z branży fashion o tym, jak robić modowe zakupy, aby nie przepłacać.

Moda przez małe „m”

Już 26 października o 17:30 Domodi wraz z Wirtualną Polską zaprezentują Domodi x WP Fashion Show. Organizując wydarzenie, marki spojrzały na temat mody z innej perspektywy –  przez pryzmat mody codziennej, dostępnej dla każdego i bliskiej każdemu z nas. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Podczas wydarzenia podpowiemy widzom, jak kupować, by wyglądać ładnie, w swoim własnym stylu i w przystępnej cenie. Pragniemy zainspirować użytkowników modowymi teledyskami, prezentującymi kolekcje naszych Partnerów oraz pokazać im, że z Domodi mogą wyglądać znakomicie każdego dnia, nie wydając na to dużych pieniędzy – komentuje Rafał Warecki, CEO Grupy Domodi.

Wraz z Partnerami wydarzenia – markami Born2be, Nobo Bags i Modnakiecka.pl organizatorzy zaprezentują podczas Domodi x WP Fashion Show inspirujące filmy oraz poruszą wiele ciekawych i pragmatycznych tematów dotyczących codziennej mody. Goście porozmawiają z prowadzącą, Katarzyną Cichopek, m.in. o garderobie, w której jest miejsce zarówno na aktualne, jesienno-zimowe trendy, jak i na ponadczasowe klasyki. Podyskutują o najmodniejszych dodatkach, które warto mieć w szafie oraz o tym, jak je łączyć. Zgłębią także tajniki mody multifunkcjonalnej – zdradzą jak nosić jedną rzecz na wiele sposobów i zawsze być dobrze ubranym. Wszystkie dyskusje będą krążyć wokół hasła przewodniego eventu –  mody przez małe „m”.

– Czym jest moda przez małe „m”? Postrzegamy ją jako to, co nosi się na co dzień, modę codzienną, „everyday look”. Jaka ona jest? Schludna, estetyczna, wygodna i praktyczna. Dodatkowo w trakcie eventu na uczestników będą czekać limitowane czasowo rabaty na nowe kolekcje marek dostępnych na Domodi oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami – wyjaśnia Martyna Głowińska-Gryglewska, head of marketing Grupy Domodi.

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie fashionshow.domodi.pl.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij