Ekipa Warki wraz z Radkiem Majdanem leci do Rio

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ekipa Warki wraz z Radkiem Majdanem leci do Rio

Akcja na Rio Warki zakończona. 4 lipca dwunastu wybranych zawodników pod okiem trenera Radka Majdana wyleci do Rio de Janeiro

Selekcja ekip biorących udział w zabawie trwała od początku kwietnia, kiedy to Warka ogłosiła „Akcję na Rio”, w której kompletowała swoją dwunastkę na wyjazd do Brazylii. Przez ponad 2 miesiące każdy mógł zgłosić swoją trzyosobową ekipę i zawalczyć o uczestnictwo. Do akcji włączyło się niemal 4 tys. osób.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Co trzy tygodnie selekcjonerzy Warki spośród nadsyłanych zgłoszeń wybierali 10 drużyn, z którymi następnie prowadzili video-rozmowy kwalifikacyjne. Liczyło się zgranie, fantazja i pomysłowość uczestników, ale także dobra forma i kondycja. W ten sposób wyłoniono zwycięską dwunastkę, która od 4 lipca będzie podbijać Brazylię!

Do „Akcji na Rio” przyłączył się były reprezentant Polski, Radek Majdan. Pod jego czujnym okiem najlepsze akcje przeprowadzą: Marcel, Janusz, Paweł z Krapkowic, Michał, Damian i Kamil z Lublina, Bartosz, Krzysztof i Karol z Torunia oraz Łukasz, Marek i Piotrek z Tomaszowa Mazowieckiego.

- Rozmawiałem już z jedną z ekip, która nazywa się „Kumple z boiska” – mówi Radek Majdan. - Widzę, że chłopaki mają niesamowitą energię i na pewno nie raz nas zaskoczą w Brazylii. Jeśli cała drużyna jest taka, to naprawdę jest szansa, że będzie się działo! Jakich wskazówek przed wyjazdem udzielił ekipie trener? - Zaleciłem im oszczędzanie się do wyjazdu. W końcu przed nami jeszcze nie jedna akcja do rozegrania - dodaje Majdan.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij