Appchance i Center.ai wspierają inicjatywę Dziadkowie Biznesu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Appchance i Center.ai wspierają inicjatywę Dziadkowie Biznesu

Kilkunastu programistów, mnóstwo pomysłów, szczytny cel i litry kawy, oto jak wyglądał hackathon zorganizowany przez siostrzane firmy Appchance i Center.ai w weekend 8-9.10.2021. A w tle inicjatywa Dziadkowe Biznesu, nowoczesna technologia oraz świetna atmosfera.

Dziadkowie Biznesu to kampania społeczna stworzona przez studentów Uniwersytetu Warszawskiego. Jej celem była pomoc osobom starszym, od lat prowadzącym niewielkie biznesy. Tę inicjatywę doceniły poznańskie przedsiębiorstwa Appchance i Center.ai. Wsparcie dla niej uczyniły celem firmowego hackathonu. W rezultacie udało się stworzyć stronę internetową, funkcjonalną aplikację mobilną na systemy Android i iOS, a także lifting logo.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zarówno witryna, jak i aplikacje będą ogromnym wsparciem dla akcji Dziadkowie Biznesu, która do tej pory była obecna wyłącznie w social media. Rozwiązania mobilne ułatwią zgłaszanie przedsiębiorstw do kampanii, a strona www wesprze działania promocyjne. Dzięki aplikacji szybciej można znaleźć przedsiębiorstwo, które nas interesuje!

A jak wyglądał sam hackathon? Udział w nim wzięło 18 pracowników — m.in. deweloperzy, testerzy i project manager. Akcja rozpoczęła się w piątek (08.10.2021) po godzinie 17, a zakończyła następnego dnia tuż przed południem. Oznacza to, że hackathon trwał aż 18 godzin, podczas których bez przerwy pracowano na rzecz inicjatywy Dziadkowie Biznesu.

— Dziadkowie Biznesu to świetna akcja, która tak naprawdę uratowała wiele mniejszych przedsiębiorstw. Cały zespół od razu poczuł, że praca na jej rzecz jest dobrym pomysłem. Jesteśmy dumni zwłaszcza z aplikacji, która ułatwi zainteresowanym zgłaszanie się do programu, a także wyszukanie takiego przedsięborstwa w wybranej okolicy — mówi Michał Banaszyński, główny inicjator hackathonu.

W tym samym tonie wypowiada się Pani Jolanta Gawlicka, właścicielka sklepu dla plastyków „HSH ART” w Radomiu, której akcja Dziadkowie Biznesu pomogła przetrwać niepewny czas pandemii. – Sama zgłaszałam się do kampanii. Trzymam kciuki za młodzież i jestem przekonana, że przejrzysta aplikacja zachęci kolejne osoby do uczestnictwa w tej niesamowitej inicjatywie – mówi Gawlicka. 

Stronę inicjatywy można znaleźć pod adresem www.dziadkowiebiznesu.com, a aplikacje w sklepie:

  • Google Play: play.google.com/store/apps/details?id=com.appchance.dziadkowie
  • AppStore: apps.apple.com/app/id1589451373

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij