„Bananowa rewolucja” – ogólnopolska kampania marki Yellow

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Bananowa rewolucja” – ogólnopolska kampania marki Yellow

Najnowsza kampania reklamowa należącej do firmy Citronex marki Yellow jest już obecna na billboardach w największych miastach Polski.

Citronex to polski importer bananów, który sprowadza je z Ameyki Południowej i umieszcza w nowoczesnych dojrzewalniach w Polsce, Rumunii oraz na Węgrzech. Banany następnie trafiają do największych sieci hipermarketów w Europie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Banany pochodzą z Ameryki Łacińskiej, dlatego marka Yellow ma budzić skojarzenie ze zdrowym dystansem, radością i beztroskim podejściem do życia. Nasza nowa kampania ma za zadanie wzmocnić relację z klientem – mówi Rafał Zarzecki, prezes firmy Citronex.

Autor kampanii – agencja marketingu zintegrowanego Communication Unlimited przygotowała trzy wyraziste kreacje reklamowe z hasłami: „Bananowa rewolucja”, „Jejejeje! Jelołje! Jeloł! Jeloł!” oraz „Inne banany są zielone z zazdro”.

– Claim marki to „Yellow to”. Te dwa słowa mają wyrażać stosunek marki do otaczającej rzeczywistości. Jednak teraz idziemy krok dalej: komentujemy to, co nas otacza we właściwy dla marki, lekko, wesoło, a nawet prowokacyjnie. Chcemy utożsamić moment sięgania po ten owoc z przerwą na złapanie dystansu do świata – mówi Rafał Grzeszkowski, dyrektor kreatywny Communication Unlimited.

Reklamy marki „Yellow” są obecne na Śląsku, w Trójmieście, w Krakowie, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie, we Wrocławiu i w Lublinie.  Za zaplanowanie kampanii oraz zakup nośników outdoorowych odpowiada dom mediowy Value Media.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij