KDK Events członkiem Klubu Agencji Eventowych SAR

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
KDK Events członkiem Klubu Agencji Eventowych SAR

Z początkiem listopada 2021 roku Klub Agencji Eventowych SAR przyjął w swoje szeregi nową agencję – KDK Events.

– Za nami 18 miesięcy nowej rzeczywistości, w której zmodyfikowaliśmy DNA firmy, postawiliśmy na nowe technologie i mamy poczucie dobrze przepracowanego czasu. Dołączenie do Klubu Agencji Eventowych SAR traktujemy zarówno jako zwieńczenie tego okresu, jak i duże wyzwanie. Jesteśmy głodni nowych projektów, poznania innej perspektywy i budowania silnych relacji z partnerami biznesowymi. Mam poczucie, że to wszystko znajdziemy tutaj w Klubie – powiedział Michał Michałowski, senior partner KDK Events.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Klub Agencji Eventowych SAR to nie tylko platforma liderów branży, to także platforma dialogu podmiotów aktywnych i chętnych, by tę branże współtworzyć. W najbliższych miesiącach mamy w planach kilka nowych projektów, mających na celu pokazanie odmienionej twarzy agencji eventowych, które z kryzysu wyszły obronną ręką, bogatsze o nowe doświadczenia i kompetencje. Portfolio KDK Events, ich plany i aktywność branżowa pokazują, że patrzymy we wspólnym kierunku. – dodała Dorota Wojtczak członek zarządu Klubu Agencji Eventowych SAR, marketing director LiveAge.

Klub Agencji Eventowych SAR powstał w 2012 roku i jest sekcją Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR. W jego skład wchodzą wiodące agencje event marketingowe działające na polskim rynku, posiadające unikatową wiedzę zarówno z zakresu organizacji eventów, jak i funkcjonowania tej części rynku marketingowego: Bespoke, El Padre, Ibento, Imagine Nation, KDK Events, Live Age, Ministry of Creativity, MEA Group, Platige Image, Plej oraz Power

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij